Fabryka opakowań PET

Reprezentacja Masterchem wystartuje w Ultramaratonie Nowe Granice 2018. 19/02/18

24 lutego startuje kolejna edycja Ultramaratonu Nowe Granice. Masterchem będzie aktywnie uczestniczyć w zawodach. (więcej…)

Opakowania dla e-liquidów w ofercie Masterchem. 15/02/18

Bezpieczne, wygodne i funkcjonalne opakowania do produktów liquidowych dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i tytoniowej są już w sprzedaży! (więcej…)

Masterchem zwyżkuje w rankingach. 06/02/18

Nasza firma odnotowała lepsze miejsca w prestiżowych rankingach niż rok temu. W rankingu Forbes zostaliśmy sklasyfikowani na 6. pozycji! (więcej…)

Naprzeciw potrzebom rynku farmaceutycznego. 25/01/18

Rynek farmaceutyczny i suplementów diety rozwija się w bardzo szybkim tempie. W związku z tym zwiększa się zapotrzebowanie na wysokiej jakości opakowania, w których można skutecznie przechowywać i zabezpieczać produkty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo butelki o różnych pojemnościach, a także pasujące do nich zamknięcia.

(więcej…)

TS Masterchem Przylep, czyli nasza piłkarska drużyna. 04/01/18

Firma Masterchem mocno inwestuje w sport. Do grona drużyn, które sponsorujemy przed sezonem dołączyli piłkarze z Przylepu, którzy występują pod nazwą TS Masterchem Przylep.

(więcej…)

Pięć powodów dla których warto wybrać Masterchem.

Własna flota, wysoka jakość produktów czy projektowanie na zamówienie. Postanowiliśmy wybrać pięć powodów, dla których warto wybrać Masterchem.

(więcej…)

Outlet w świecie opakowań? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. 18/12/17

Na stronie Masterchem uruchomiliśmy outlet, gdzie znajdziecie kilkaset produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. (więcej…)

Masterchem wyróżniony statuetką Geparda Biznesu. 13/11/17

Masterchem został wyróżniony statuetką Geparda Biznesu. Znalazł się na liście 141 zielonogórskich firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10 proc.

(więcej…)

Nowa flota, lepsza jakość. 31/10/17

Własna flota samochodowa to element, który wyróżnia nas na rynku – dzięki niej możemy dostosować się do terminów naszych Klientów bez konieczności polegania na zewnętrznej firmie. Ostatnio do naszych pojazdów dołączyły kolejne, które ułatwią nam realizację zleceń i podniosą nasze usługi na jeszcze wyższy poziom. 

(więcej…)

Opakowania PET – optymalne rozwiązanie dla kosmetyki samochodowej. 18/10/17

Preparaty do czyszczenia kokpitu, felg czy karoserii wymagają odpowiedniej oprawy. Są nie tylko wizytówką producenta, ale także rozwiązaniem, zapewniającym komfort użytkowania produktów. Nic więc dziwnego, że opakowania PET cieszą się tak dużą popularnością wśród producentów kosmetyków samochodowych.

(więcej…)