Fabryka opakowań PET

Masterchem z „Parszywą 12”!. 19/06/18

Już 24 czerwca wystartuje VIII Cross Zielonogórski „Parszywa 12.”. Nasza firma jest sponsorem tego wydarzenia. (więcej…)

Uruchomienie produkcji zamknięć. 18/06/18

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma uzyskała dotację na realizację projektu pn. „Uruchomienie produkcji zamknięć”. (więcej…)

Nowa rodzina opakowań – Softener. 05/06/18

W naszej ofercie pojawiła się nowa linia produktowa opakowań. Rodzina Softener dołączyła do grona opakowań chemii gospodarczej. (więcej…)

Innowacyjne opakowania. Wywiad z Piotrem Wasilewskim w MBA Manager.

W majowym numerze „MBA Manager” pojawił się wywiad z Panem Piotrem Wasilewskim, współwłaścicielem Masterchem, który opowiada o specyfice firmy rodzinnej oraz jej dynamicznym rozwoju. (więcej…)

Opakowania PET najlepszym rozwiązaniem dla produktów spożywczych. 29/05/18

Opakowanie to istotny elementem produktu. PET obecnie jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów w przemyśle spożywczym. Dlaczego to dobry sposób na przechowywanie artykułów? (więcej…)

Małe opakowania i wiele zastosowań. Nowa linia Mini Shower Gel. 11/05/18

W naszej ofercie pojawiła się linia produktowa Mini Shower Gel. Pojemników o małej gramaturze jest u nas coraz więcej. (więcej…)

Pierwszy start naszych chłopaków w MTB Kaczmarek. 04/05/18

W Rydzynie odbyły się pierwsze zawody w ramach IX Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2018. Nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej firmy. (więcej…)

Masterchem na Targach Packaging Innovations 2018. 24/04/18

W dniach 17-18 kwietnia w Warszawie odbyły się największe targi opakowań w Europie Środkowej. Zobaczcie jak prezentowało się nasze stoisko. (więcej…)

Nasza produkcja wzbogaciła się o nowe maszyny. 16/04/18

Kolejny ważny moment w naszej firmie. Nasz park maszyn został rozbudowany o nowe urządzenia do produkcji różnego rodzaju zamknięć. (więcej…)

Nasze nakrętki w drewnianej odsłonie. 06/04/18

Drewno dzięki swoim walorom estetycznym pozwala na tworzenie nowoczesnych projektów, również w formie nakrętek do opakowań. W Masterchem tworzymy na życzenie drewniane nakrętki. (więcej…)