Fabryka opakowań PET

Masterchem wyróżniony statuetką Geparda Biznesu. 13/11/17

Masterchem został wyróżniony statuetką Geparda Biznesu. Znalazł się na liście 141 zielonogórskich firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10 proc.

(więcej…)

Nowa flota, lepsza jakość. 31/10/17

Własna flota samochodowa to element, który wyróżnia nas na rynku – dzięki niej możemy dostosować się do terminów naszych Klientów bez konieczności polegania na zewnętrznej firmie. Ostatnio do naszych pojazdów dołączyły kolejne, które ułatwią nam realizację zleceń i podniosą nasze usługi na jeszcze wyższy poziom. 

(więcej…)

Opakowania PET – optymalne rozwiązanie dla kosmetyki samochodowej. 18/10/17

Preparaty do czyszczenia kokpitu, felg czy karoserii wymagają odpowiedniej oprawy. Są nie tylko wizytówką producenta, ale także rozwiązaniem, zapewniającym komfort użytkowania produktów. Nic więc dziwnego, że opakowania PET cieszą się tak dużą popularnością wśród producentów kosmetyków samochodowych.

(więcej…)

Medale dla drużyny MCH Sport!. 12/10/17

Leśne dukty niedaleko hali sportowej Lubuszanka w Czerwieńsku są dobrze znane naszym kolarzom, to też nie mogło ich zabraknąć na organizowanym tam wyścigu „Wilcza” MTB!

(więcej…)

Dziękujemy za udział w targach Cosmetic Business 2017. 04/10/17

Pragniemy podziękować wszystkim osobom odwiedzającym nasze stoisko na tegorocznych targach Cosmetic Business 2017 w Warszawie.

(więcej…)

Masterchem na targach CosmeticBusiness Poland. 12/09/17

Między 27 a 28 września 2017 r. w Warszawie odbędą się targi dla dostawców i producentów przemysłu kosmetycznego. To pierwsze takie wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, integrujące branżę kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych oraz chemii gospodarstwa domowego. 

(więcej…)

Wyniki z postępowania na wtryskarki: 6-lrpo-2017. 07/09/17

Wyniki z postępowania na wtryskarki: 6-lrpo-2017

 

wyniki_6-lrpo-2017_2017-ojs171-351354-pl_07.09.2017

Nowe opakowania dla kosmetyków hotelowych. 06/09/17

Właściciele hoteli i pensjonatów doskonale wiedzą, że to właśnie łazienka świadczy o standardzie pokoju. Liczy się jej czystość, ogólny wygląd, a także wyposażenie. Niemałe znaczenie mają kosmetyki, dzięki którym goście hotelu mogą cieszyć się naprawdę komfortowym pobytem.

(więcej…)

Pozytywne nastawienie po etapie KE Nowa Sól.

W minioną niedzielę nasi kolarze MCH Bike Team w ośmioosobowym składzie wystartowali w IX etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

(więcej…)

Rozpoczęcie Winobrania w sportowym stylu.

Drugiego września biegacze MCH Runners Team pobiegli po drużynowy puchar LOTTO. Po krótkiej rozgrzewce wystartowali. Trasa nieco inna niż w zeszłym roku, rozpoczynała się podbiegiem pod ulicę Dziką, gdzie nogi trochę zapiekły. W biegu wystartowało 130 trzyosobowych drużyn. W świetnej atmosferze MCH Runners Team dobiegli do mety przynosząc 12., 19. i 78. miejsce.

(więcej…)