Fabryka opakowań PET

Nasza produkcja wzbogaciła się o nowe maszyny. 16/04/18

Kolejny ważny moment w naszej firmie. Nasz park maszyn został rozbudowany o nowe urządzenia do produkcji różnego rodzaju zamknięć. (więcej…)

Nasze nakrętki w drewnianej odsłonie. 06/04/18

Drewno dzięki swoim walorom estetycznym pozwala na tworzenie nowoczesnych projektów, również w formie nakrętek do opakowań. W Masterchem tworzymy na życzenie drewniane nakrętki. (więcej…)

Zapraszamy na XX Międzynarodowe Targi Opakowań. 22/03/18

Masterchem weźmie udział w jubileuszowych Targach Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się 17-18 kwietnia w Warszawie. (więcej…)

Brylanty dla Masterchem. 08/03/18

Masterchem znalazł się w najnowszym rankingu najcenniejszych firm w Polsce. Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki organizowany jest przez Instytut Europejskiego Biznesu. (więcej…)

Za nami IV Ultramaraton „Nowe Granice”. 01/03/18

W ostatnią sobotę lutego odbyła się kolejna edycja zielonogórskiego ultramaratonu „Nowe Granice”. W wydarzeniu wzięło udział 37 ekip, wśród nich reprezentanci Masterchem. (więcej…)

Reprezentacja Masterchem wystartuje w Ultramaratonie Nowe Granice 2018. 19/02/18

24 lutego startuje kolejna edycja Ultramaratonu Nowe Granice. Masterchem będzie aktywnie uczestniczyć w zawodach. (więcej…)

Opakowania dla e-liquidów w ofercie Masterchem. 15/02/18

Bezpieczne, wygodne i funkcjonalne opakowania do produktów liquidowych dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i tytoniowej są już w sprzedaży! (więcej…)

Masterchem zwyżkuje w rankingach. 06/02/18

Nasza firma odnotowała lepsze miejsca w prestiżowych rankingach niż rok temu. W rankingu Forbes zostaliśmy sklasyfikowani na 6. pozycji! (więcej…)

Naprzeciw potrzebom rynku farmaceutycznego. 25/01/18

Rynek farmaceutyczny i suplementów diety rozwija się w bardzo szybkim tempie. W związku z tym zwiększa się zapotrzebowanie na wysokiej jakości opakowania, w których można skutecznie przechowywać i zabezpieczać produkty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo butelki o różnych pojemnościach, a także pasujące do nich zamknięcia.

(więcej…)

TS Masterchem Przylep, czyli nasza piłkarska drużyna. 04/01/18

Firma Masterchem mocno inwestuje w sport. Do grona drużyn, które sponsorujemy przed sezonem dołączyli piłkarze z Przylepu, którzy występują pod nazwą TS Masterchem Przylep.

(więcej…)