Fabryka opakowań PET

Jakość w Masterchem. 13/08/18

W firmie stoimy na straży jakości wyrobów. W naszym laboratorium badamy jakość produktów na każdym etapie produkcji. (więcej…)

Nowe zamknięcia w naszej ofercie. 01/08/18

Tworzymy niepowtarzalne, bezpieczne zamknięcia doskonale komponujące się z naszymi opakowaniami PET. Naszą ofertę poszerzyliśmy o nowe produkty, idealnie dostosowane do potrzeb branży kosmetycznej. Poznajcie bliżej nowe zamknięcia flip-top od Masterchem. 

(więcej…)

Wprowadziliśmy zdobienia opakowań. 18/07/18

W naszej ofercie znajdziesz możliwość zdobienia opakowań, zarówno butelek, jak i zamknięć. (więcej…)

Za nami półmetek zmagań w ramach zawodów MTB. 13/07/18

8 lipca odbył się VI etap zawodów z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. W generalnej klasyfikacji nasz Team Masterchem uplasowała się na 12 miejscu. (więcej…)

Ekskluzywnie opakowane produkty. 10/07/18

Rodzina opakować Slim Line to propozycja dla ekskluzywnych produktów. Podkreśli charakter i wytworność danego wyrobu. (więcej…)

Masterchem z „Parszywą 12”!. 19/06/18

Już 24 czerwca wystartuje VIII Cross Zielonogórski „Parszywa 12.”. Nasza firma jest sponsorem tego wydarzenia. (więcej…)

Uruchomienie produkcji zamknięć. 18/06/18

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma uzyskała dotację na realizację projektu pn. „Uruchomienie produkcji zamknięć”. (więcej…)

Nowa rodzina opakowań – Softener. 05/06/18

W naszej ofercie pojawiła się nowa linia produktowa opakowań. Rodzina Softener dołączyła do grona opakowań chemii gospodarczej. (więcej…)

Innowacyjne opakowania. Wywiad z Piotrem Wasilewskim w MBA Manager.

W majowym numerze „MBA Manager” pojawił się wywiad z Panem Piotrem Wasilewskim, współwłaścicielem Masterchem, który opowiada o specyfice firmy rodzinnej oraz jej dynamicznym rozwoju. (więcej…)

Opakowania PET najlepszym rozwiązaniem dla produktów spożywczych. 29/05/18

Opakowanie to istotny elementem produktu. PET obecnie jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów w przemyśle spożywczym. Dlaczego to dobry sposób na przechowywanie artykułów? (więcej…)