Fabryka opakowań PET

Ekskluzywnie opakowane produkty. 10/07/18

Rodzina opakowań Slim Line to propozycja dla ekskluzywnych produktów. Podkreśli charakter i wytworność danego wyrobu.

Rynek dóbr luksusowych w Polce stale się rozwija. Popularność produktów ekskluzywnych nie zahamował nawet kryzys sprzed 10 lat. Z każdym kolejnym rokiem konsumenci kupują więcej tej klasy wyrobów. Nie ma się co dziwić, odbiorcy lubią i oczekują od towarów po prostu najwyższej jakości, w dodatku z chęcią za nie płacą.

W naszej firmie bardzo dobrze znamy standardy jakości oraz trendy jakie zachodzą we współczesnej gospodarce, dlatego z myślą o producentach towarów luksusowych oferujemy specjalne opakowania.

Slim Line to podkreślenie wytworności i stylu

Slim Line to seria opakowań stworzona przez Masterchem, która sprawdzi się przy produktach luksusowych. Jest to przede wszystkim propozycja dla Klientów i producentów, którzy szukają ekskluzywnych rozwiązań dla swoich produktów. Zaletą naszych opakowań jest starannie wyprofilowany kształt oraz wygodny dozownik, zapewniający estetyczny wygląd i komfort użytkowania.

Opakowania z rodziny Slim Line można dostać w pojemnościach 150 ml, 200 ml oraz 250 ml. Sprawdzą się idealnie przy produktach kosmetycznych. Podkreślą styl, wytworność i przede wszystkim jakość danego wyrobu. Sprawdź opakowania Slim Line.

Jeśli szukają Państwo wartościowego opakowania, który podkreśli ekskluzywność Państwa produktu, bądź innego, dedykowanego opakowania dla swojego towaru, zachęcamy do kontaktu.