Fabryka opakowań PET
Masterchem Kariera

Dołącz do nas

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy:
Zielona Góra

Opis stanowiska:
• opieka nad klientami
• ofertowanie, przyjmowanie zamówień, nadzór nad ich realizacją
• ścisła współpraca z działem produkcji, kontroli jakości oraz magazynem
• doradztwo w zakresie oferowanych opakowań
• nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• wspieranie zespołu w działaniach sprzedażowych oraz marketingowych

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale handlowym/sprzedaży
• umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
• łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność podejmowania trafnych decyzji
• kreatywność, dynamizm, zorganizowanie i umiejętność pracy w zespole pod presją
• znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym, najlepiej b. dobrym, mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
• pracę na samodzielnym stanowisku
• szkolenie wdrażające oraz ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach
• wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa związana z wynikami osiągniętymi w pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na info@mch.com.pl, koniecznie z dopiskiem Specjalista ds. sprzedaży.

Sortowacz-brokarz

• Sortowacz – brakarz – praca na hali produkcyjnej przy maszynach wtryskowych. Wstępna selekcja opakowań. Praca 3 zmianowa, 4 brygadowa.

Wymagania:
• dyspozycyjność, pracowitość, sprawność

Oferujemy:
• szkolenie wdrażające
• wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa

Aplikacje prosimy przesyłać na info@mch.com.pl, koniecznie z dopiskiem Sortowacz-brokarz.

Operator maszyn wtryskowych / pracownik utrzymania ruchu

P.W. Masterchem S.J.

Jesteśmy jednym z czołowych producentów opakowań i preform PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób działu technicznego:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • nadzór nad procesem produkcyjnym pod kątem parametrów technologicznych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • przezbrajanie maszyn

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektronika, automatyka, mechanika)
  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • kreatywność
  • asertywność i dyspozycyjność pracownika
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

  • b. dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju
  • przyuczenie na dane stanowisko