Fabryka opakowań PET

Nasze opakowania polecają się do żeli antybakteryjnych!. 17/09/21

Wygodne i bezpieczne butelki z serii Midi Tall Boston Round sprawdzą się idealnie w pociągu, samolocie, komunikacji miejskiej, restauracji, hotelu, szkole, pracy i na zakupach. Do kompletu proponujemy szeroki wybór zamknięć. 

(więcej…)

Opakowania, które podkreślą styl Twojego produktu!. 08/09/21

Z myślą o producentach kosmetyków oferujemy opakowania z linii PYRAMID, które w komplecie z wygodnym dozownikiem bądź atomizerem zapewnią estetyczny wygląd i funkcjonalność produktu.

(więcej…)

Zapraszamy na stoisko Masterchem Logoplaste!. 07/09/21

Przed nami XIII. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które zagoszczą w Warszawie, w dniach 15-16 września 2021.

(więcej…)

Nowa, mniejsza butelka z serii FOAM już w ofercie!. 02/09/21

Jesteśmy przekonani, że ten zestaw Cię zachwyci. Prosty, a zarazem elegancki kształt butelek z serii FOAM w komplecie z pompką pianotwórczą RF009!

(więcej…)

Zamknięcia flip-top bezpośrednio od producenta – szeroka oferta, szybka i sprawna realizacja!. 19/08/21

W naszym nowoczesnym parku maszynowym tworzymy niepowtarzalne zamknięcia typu flip-top, które doskonale komponują się z serią opakowań Shower Gel.

(więcej…)

Nowość! Trigger TS006 – wszechstronne zastosowanie w branży chemicznej i nie tylko!. 12/08/21

Butelki z serii Window produkcji Masterchem Logoplaste w zestawie z nowym triggerem TS006 tworzą idealne rozwiązanie w kwestii przechowywania środków czystości.

(więcej…)

Niepowtarzalny kształt butelek z serii Pear Round!. 11/08/21

Mydła w płynie mogą się wyróżniać niepowtarzalnym kształtem i w połączeniu z odpowiednio dobranym dozownikiem tworzyć harmonijne i doskonałe opakowanie. 

(więcej…)

Nowe butelki z serii Mouthwash polecają się do produktów higieny jamy ustnej!. 09/08/21

Firma Masterchem Logoplaste zaspokaja również potrzeby opakowaniowe typowe dla produktów higieny jamy ustnej.  Butelki z serii Mouthwash są kompatybilne z systemami do ponownego zamykania. Ich kształt został tak zaprojektowany, aby można było codziennie z łatwością z nich korzystać.

(więcej…)

Inspirujemy z nowym słoikiem PET z serii Be Square!. 30/06/21

Nowy słoik PET z serii Be Square o pojemności 500 ml na gwint 63 mm  to idealne rozwiązanie do takich produktów spożywczych jak: zioła, przyprawy, produkty sypkie. Możliwości zastosowania naszych opakowań są nieograniczone.

(więcej…)

Nowy słoik z serii Be Square już w ofercie Masterchem Logoplaste!. 22/06/21

Relaks po ciężkim dniu, pełnym pośpiechu i obowiązków? Po co sięgniesz, przygotowując relaksującą kąpiel? Po sól, płyn, a może puder do kąpieli?

(więcej…)