Fabryka opakowań PET

Luksusowe i eleganckie słoiki PET z serii Wide Cylindrical Jar. 15/01/21

Poszukujesz wysokiej jakości, ekskluzywnego słoika PET na produkty kosmetyczne? Zobacz nasze opakowania z serii Wide Cylindrical Jar na gwint 48 mm w komplecie z zamknięciem Double Wall.   

(więcej…)

Nowa maszyna w Dziale Zamknięć. 23/12/20

W dziale zamknięć pojawiła się nowa maszyna do automatycznego montażu detali dwuelementowych typ AS2500-05, produkcji Petpoint Automation.

(więcej…)

W Masterchem Logoplaste stawiamy na ekologię!. 22/12/20

Dbanie o środowisko jest dla nas niezmiernie istotne, czego dowody możecie zobaczyć w relacji poniżej. W połowie grudnia ukończyliśmy kolejną inwestycję w naszej firmie, jaką jest montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 2 x 49,98 kWp. Jest to I etap realizacji paneli fotowoltaicznych na dachach naszej firmy, którą wykonała dla nas firma RM Solar. Instalacja prezentuje się doskonale, a działa jeszcze lepiej.

(więcej…)

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!. 18/12/20

W magiczny czas Bożego Narodzenia życzymy, aby końcówka roku okazała się czasem pełnym radości spędzonym w gronie najbliższych oraz momentem odpoczynku od codziennego pędu.

W nadchodzącym 2021 roku wszystkim naszym Klientom, Pracownikom oraz Przyjaciołom życzymy zdrowia oraz energii potrzebnej do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów – zarówno osobistych, jak i biznesowych.

Zespół Masterchem Logoplaste

 

MASTERCHEM w gronie laureatów rankingu Forbes 2020!. 17/12/20

Nasza firma zajęła zaszczytne  I MIEJSCE  w rankingu miesięcznika Forbes – Forum Firm Rodzinnych 2020 w kategorii firmy rodzinne z przychodem powyżej 100 mln. zł. w woj. lubuskim.

(więcej…)

Nowa seria CYROBO FAMILY – nowoczesny design, wiele zastosowań!. 26/11/20

Prezentujmy nową linię opakowań, która sprawdzi się doskonale przy wielu produktach kosmetycznych i nie tylko. Seria CYROBO Family to linia butelek PET, którą zaprojektowaliśmy przede wszystkim z myślą o Klientach poszukujących nowoczesnych oraz ciekawych rozwiązań.

(więcej…)

Stawiamy na jakość. 05/11/20

W naszej  firmie badamy jakość naszych opakowań na każdym etapie produkcji. Wykwalifikowany personel działu Kontroli jakości wspomogliśmy o najnowsze rozwiązania i urządzenia.

(więcej…)

Uwaga! Przerwa w dostawie energii elektrycznej!. 26/10/20

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 27.10.2020 w godzinach od 08:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w naszej firmie.

(więcej…)

Jesienne owoce w naszym zakładzie. 23/10/20

Jabłka w naszej firmie w okresie jesiennym są obecne nie od dzisiaj. Podobnie jak umiłowanie do sportu i zdrowego stylu życia.

(więcej…)

Nowa maszyna pakująca na pokładzie Masterchem Logoplaste. 22/10/20

Aby jeszcze lepiej dopasować ofertę do rosnących potrzeb produkcji oraz sprostać zapotrzebowaniu rynku, nasz park maszynowy w hali A poszerzył się o kolejną, nowoczesną maszynę pakującą – Lachenmeier Power Flex T1.

(więcej…)