Masterchem wyróżniony statuetką Geparda Biznesu

Masterchem został wyróżniony statuetką Geparda Biznesu. Znalazł się na liście 141 zielonogórskich firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10 proc.

Statuetka to kolejne duże wyróżnienie dla firmy Masterchem, które potwierdza nieustanny rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Do analizy zostały wybrane firmy, które w latach 2013-2014 miały każdego roku ponad pół miliona przychodów netto, więcej niż 10 tys. zł zysku netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.

Jak bada się dynamikę wzrostu?

Instytut Europejskiego Biznesu liczy ich wartość rynkową na koniec marca 2014 i na koniec tego samego miesiąca 2016 r. Robi to przez porównanie wycen spółek akcyjnych notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Na tej podstawie sporządzany jest ranking najbardziej dynamicznych firm w Polsce – Gepardów Biznesu 2016.

Wzrost wartości o 203 %

W okresie od marca 2014 do marca 2016 r. dynamika wzrostu Masterchemu wyniosła 203 %, co pozwoliło uplasować się przedsiębiorstwu na 38. miejscu w rankingu. Gdyby jednak sporządzić zestawienie firm o najwyższej wartości, to nasze przedsiębiorstwo znalazłoby się w ścisłej czołówce.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj