Masterchem zwyżkuje w rankingach

Nasza firma odnotowała lepsze miejsca w prestiżowych rankingach niż rok temu. W rankingu Forbes zostaliśmy sklasyfikowani na 6. pozycji!

Gazele Biznesu i przede wszystkim Diamenty Forbesa. To właśnie w tych rankingach firma Masterchem zanotowała skok w górę. W niedawno opublikowanych zestawieniach biznesowych awansowaliśmy znacznie w porównaniu z rokiem ubiegłym. Pod tym względem rok 2018 jest dla nas udany.

 

W Lubuskiem przybywa firm, które mogą poszczycić się dobrą pozycją w rankingach gospodarczych. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Masterchem Marcin Wiśniewski Piotr Wasilewski Spółka Jawna również zalicza się do tego grona. W prestiżowym rankingu Forbesa uplasowaliśmy się na 6. miejscu w województwie lubuskim. Na liście ogólnopolskiej jesteśmy 263 firmą. Wynika z tego, że cały czas nasza firma zwiększa swoją wartość na rynku. Natomiast w rankingu Gazele Biznesu 2018 Firma Masterchem odnotowała kolejny skok, awansowaliśmy o 358 pozycji.

 Diamenty Forbesa Masterchem Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Czym są Diamenty Forbesa i Gazele Biznesu?

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking, który wyróżnia firmy i przedsiębiorców odnoszących sukcesy oraz rozwijających się pod względem innowacyjnym. To również znak dla innych firm w kraju, że przedsiębiorstwa widniejące w rankingu są wiarygodne biznesowo i godne zaufania. Forbes współpracuje z firmą Bisnode, która analizuje dane dostarczone przez zgłaszające się do rankingu przedsiębiorstwa. Na ich podstawie tworzone są bazy firm, którym przyznawane są ratingi wiarygodności. Pod tym względem firmy muszą być rentowne i mieć wysoką płynność bieżącą, a także nie zalegać z płatnościami. Kolejno przedsiębiorstwa muszą wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Gazele Biznesu skupiają natomiast dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Ranking sporządzany jest przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. W każdej edycji badany jest wynik firmy za pełne trzy poprzedzające lata. O miejscu przedsiębiorstwa uczestniczącego w rankingu decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat.

Diamenty Forbesa Masterchem Producent opakowań butelek słoików zamknięć

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj