Naprzeciw potrzebom rynku farmaceutycznego

Rynek farmaceutyczny i suplementów diety rozwija się w bardzo szybkim tempie. W związku z tym zwiększa się zapotrzebowanie na wysokiej jakości opakowania, w których można skutecznie przechowywać i zabezpieczać produkty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo butelki o różnych pojemnościach, a także pasujące do nich zamknięcia.

opakowania farmaceutyczne masterchem Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Butelki i słoiki dla branży farmaceutycznej

Opakowania farmaceutyczne, o które wzbogaciliśmy nasz asortyment, świetnie sprawdzą się jako pojemniki na: 

> kremy, 

> syropy, 

> witaminy, 

> suplementy diety. 

Oferujemy butelki o różnych pojemnościach – od 30 ml nawet to 100 ml. W naszej ofercie znajdują się zarówno butelki, jak i słoiki – transparentne lub w kolorze, który zapewnia produktom dodatkową ochronę przed działaniem promieni słonecznych i czynników zewnętrznych. 

 

Pasujące zamknięcia

Jako element naszej kompleksowej usługi, oferujemy także produkcję zamknięć, idealnie dopasowanych do każdej butelki lub słoika. Podlegają one takim samym rygorom bezpieczeństwa, jak opakowania farmaceutyczne. W naszej ofercie znajdziesz: 

> standardowe zamknięcia,

> zamknięcia z dodatkowym zabezpieczeniem przed otwarciem, 

> dozowniki, 

> zamknięcia z miarką.

Nasz nowoczesny park technologiczny pozwala nam na realizację niemal każdej usługi. Jeśli masz pomysł lub własną wizję butelki lub słoika dla farmacji, skontaktuj się z nami. 

Zobacz wszystkie nasze >> opakowania farmaceutyczne.

 

Clean Room – bezpieczeństwo przede wszystkim

Produkujemy opakowania farmaceutyczne przy zachowaniu wszelkich europejskich standardów. Posiadamy odpowiednie oprogramowanie, które pozwala na produkcję opakowań przeznaczonych dla branży farmaceutycznej przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych europejskich standardów dotyczących środowiska wytwarzania, jak i wyrobu gotowego. Służy nam do tego Clean Room, czyli pomieszczenie doskonale przygotowane do produkcji opakowań medycznych i suplementów. Jest ono odseparowane w specjalnej części hali i wyposażone w pełny monitoring parametrów środowiskowych. Wszystko po to, aby zapewnić tworzonym w nim opakowaniom najwyższą jakość, spełniającą najbardziej surowe normy. 

 

Zgodność ze standardami

Ustawienie restrykcyjnych alarmów dotyczących czujników oraz liczników zamontowanych w strefie czystej pozwala na szybką reakcję jeszcze zanim zostaną one przekroczone. Korzystamy z nowoczesnych maszyn. Dbamy o zachowanie największej czystości w trakcie działań produkcyjnych, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wśród klientów.

Potwierdzeniem naszych wysokich kwalifikacji i staranności w produkcji jest certyfikat ISO 15378:2015.

 

Najwyższa kontrola jakości

Każde opakowanie podlega szczegółowej kontroli jakości. Wykonują ją wykwalifikowani pracownicy specjalnie do tego przygotowani. Wszelkie pomiary dokonywane są na legalizowanym specjalistycznym sprzęcie kontrolno-pomiarowym według wypracowanej wewnętrznie metodyki badań i Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. 

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj