Opakowania dla e-liquidów w ofercie Masterchem

Bezpieczne, wygodne i funkcjonalne opakowania do produktów liquidowych dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i tytoniowej są już w sprzedaży!

Przedstawiamy nowy rodzaj opakowań, który znajdziesz w naszej ofercie. Tym razem będą to opakowania do produktów typu liquidy: oleistych, kosmetycznych, cieczy. Jako polski producent opakowań PET o europejskich standardach, zadbaliśmy o to, aby nowe butelki były bezpieczne i zgodne z najważniejszymi wymogami Unii Europejskiej.

Opakowanie do e-liquidów to transparentna butelka wyposażona w zamknięcie ułatwiające dozowanie wszystkich rodzajów cieczy oraz posiadające wygodny w użyciu kroplomierz. Na jej powierzchni znajduje się duże pole etykietowe, pozwalające umieścić wszelkie wymagane prawem informacje i zapisy o produkcie.

opakowania do eliquidów Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Bezpieczna butelka dla e-liquidów

Wraz z projektowaniem opakowania dla e-liquidów szczególną uwagę zwróciliśmy na bezpieczeństwo. Butelka będzie posiadać specjalną nakrętkę, która dysponować będzie pierścieniem gwarancyjnym. Posiada ona certyfikat zgodności w normą PN-EN ISO 8317:2016-03, zapewniającą zabezpieczenie przed otwarciem opakowania przez dzieci.

Gdzie można stosować nasze opakowania? Wprowadzone butelki tego typu wykorzystywane są jako opakowania do liquidów do e-papierosów. Można je również stosować do próbek farb, olejków eterycznych, olejków aromatycznych, klejów, tuszów do drukarek, próbek perfum czy cleanerów z branży kosmetycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj