Pięć powodów dla których warto wybrać Masterchem

Własna flota, wysoka jakość produktów czy projektowanie na zamówienie. Postanowiliśmy wybrać pięć powodów, dla których warto wybrać Masterchem.

Gwarantujemy wysoką jakość

Jakość naszych produktów to dla nas priorytet. Dlatego skrupulatnie przestrzegamy standardów produkcji według normy ISO: 9001. Otrzymaliśmy także certyfikat ISO: 15378 na produkcję opakowań z branży farmaceutycznej oraz ISO: 15593 na branżę spożywczą.

Projektujemy na zamówienie

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór standardowych, jakim są opakowania z tworzyw sztuczynych i opakowania pet. Jeśli żadne z opakowań nie spełnia jednak wymaganych potrzeb, z pomocą przychodzi nasz dział projektowy. Nasi fachowcy opracowują i wdrażają opakowania o starannie dobranych i unikatowych kształtach. Jesteśmy wiarygodnym partnerem, który wywiązuje się z zawartych zleceń.

Jako pierwsi w Europie…

Masterchem to producent opakowań metodą Injection Blow Molding firmy ASB Nissei. To opakowania HDP i PP, które są produkowane metodą wtrysku z rozdmuchem. Daje to jakość i dokładność gwintu, który byłą niespotykana wcześniej w opakowaniach wytwarzanych tradycyjną metodą wytłaczania z rozdmuchem. Powstające w tej technologii pojemniki są elastyczne, mają lepszą odporność udarną i niezwykłą szczelność gwintu. To próbki produktów, kosmetyki hotelowe czy dodatki do żywności.

Posiadamy własną flotę

Mamy własny dział logistyczny, który pozwala nam skoordynować proces produkcji z dostawą tak, aby dostarczyć im niezbędne produkty w najbardziej optymalnym czasie. Posiadamy ciężarówki marki Mercedes – Benz a dzięki wysokiej pojemności ładunkowej przy zachowaniu standardów ekonomicznych, możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne koszty transportu. 

Zasięg na całą Europę

Wysoki poziom merytoryczny oraz duża fachowość pracowników w prowadzeniu rozmów umożliwiają rozwój naszej firmy w kraju i za granicą. Ponad 2/3 naszych produktów trafia na rynki Unii Europejskiej pod wieloma znanymi markami. Staranny dobór, różnorodny asortyment i nowoczesny design sprawia, że jesteśmy liderem na rynku opakowań.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj