Fabryka opakowań PET
Masterchem Technologia

Clean Room

Opakowania medyczne pod specjalnym nadzorem produkcji

Stosowanie w naszym zakładzie Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Higienicznej (GHP) zapewnia, że produkowane przez nas opakowania wchodzące w kontakt z żywnością są w pełni bezpieczne dla konsumenta. Dbamy o jakość wyrobu finalnego jak i o bezpieczeństwo naszych Klientów.

Masterchem Technologie

CLEAN ROOM

Clean Room technologia stosowania do produkcji opakowań medycznych i suplementów diety.
Opakowania

Opakowania farmaceutyczny i dla suplementów diety produkowane są w odseparowanej specjalnie przygotowanej klimatyzowanej części hali produkcyjnej z pełnym monitoringiem parametrów środowiskowych.

Wszystkie używane surowce mają stosowne dopuszczenia a warunki realizacji procesu produkcji opakowań są walidowane i rejestrowane on-line. Wizualizacja przebiegu procesu z alarmami oraz przyjęte procedury realizacji produkcji według normy ISO 15378:2015 jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa oferowanych wyrobów. Produkujemy opakowania farmaceutyczne przy zachowaniu wszelkich europejskich standardów i korzystając z nowoczesnych maszyn. Dbamy o zachowanie największej czystości w trakcie działań produkcyjnych i dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wśród Klientów.

Szczegółowa, permanentna, całodobowa kontrola wyrobu gotowego odbywa się w Dziale Kontroli Jakości przez wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Wszelkie pomiary opakowań dokonywane są na legalizowanym specjalistycznym sprzęcie kontrolno-pomiarowym w oparciu o wypracowane wewnętrzne metodyki badań.

Posiadamy wdrożone

ISO 15378:2015 Materiały na opakowania bezpośrednie produktów leczniczych

ISO 15593:2010 Opakowania. Zarządzanie higieną w produkcji opakowań do produktów spożywczych

ISO 9001:2008 System Zarządzania Jakością

Nasze wyroby posiadają Świadectwa Jakości wystawione przez Polski Zakład Higieny.