Fabryka opakowań PET
Masterchem Technologia

Proces wdrożenia produktu

Własny dział wdrożeń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy możliwość kreowania własnych wzorów opakowań i do nich zamknięć - od przygotowania projektu graficznego i rysunku technicznego, poprzez wizualizację w technologii 3D, aż po wykonanie prób produkcyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i kontakt  z działem handlowym w sprawie doprecyzowania szczegółów nowego wdrożenia.

Projektowanie produktów

Nasz dział rozwoju opakowań korzystając z doświadczenia zdobytego w licznych wdrożeniach zajmie się opracowaniem wzoru zgodnie z Państwa oczekiwaniami uwzględniając  liczne uwarunkowania technologiczne.  Korzystamy z zawansowanego oprogramowania do wizualizacji 3D, symulacji procesu wtrysku  oraz renderingu dla jak najlepszej wizualizacji wdrażanych wyrobów.

Prototypowanie Drukarka 3d

W ramach nowych wdrożeń do wizualizacji projektowanych wyrobów jesteśmy w stanie przygotować model 3D w skali 1:1. Bardzo duże pole robocze naszej maszyny do prototypowania pozwala na przygotowanie modelu opakowania do wielkości podstawy 30,5 x 30,5 i do 45,7 cm  wysokości co daje możliwość drukowania obiektów o znacznych rozmiarach lub kilku modeli jednocześnie.

Tworzenie formy

Po akceptacji rysunku nasz dział narzędziowy, który wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt, m. in. maszyny numeryczne, takie jak drążarki wgłębne, frezarki przestrzenne, druciarki sterowane komputerowo, tokarki realizuje budowę narzędzi. www.mch.com.pl

Wykorzystując maszyny do obróbki metalu najwyższej klasy, a nasi wyszkoleni i doświadczeni technicy wykonują narzędzia spełniające wysokie wymagania techniczne i jakościowe.

Produkcja produktu

Gotowe formy trafiają do działu produkcji na pierwsze próby. Po ich akceptacji i testach działu kontroli jakości wdrażane produkty trafiają do produkcji masowej.

Od pomysłu do realizacji – dział wdrożeń

Własna narzędziownia z pełnym zapleczem konstrukcyjnym, umożliwia szybkie wdrożenie nowego wzoru i budowę form rozdmuchowych i wtryskowych.

Nowe uruchomienia realizujemy kompleksowo od omówienia pomysłu, poprzez projekt z wizualizacją wzoru, dokumentację konstrukcyjną, wykonaniem modelu 3D po wykonanie narzędzia, do produkcji nowego wyrobu.

Stwórzmy
Wspólnie

Projekt
Opakowania

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i poznaj szczegóły oferty