Fabryka opakowań PET
Masterchem Technologia

Produkcja preform

Preformy PET z Masterchemu

W dzisiejszych czasach szybkich zmian i pędu do nowoczesności wdrożenie nowego produktu wymaga od producenta zdecydowanego i szybkiego działania. Krótkie życie produktu na rynku i silna konkurencja wymagają innowacji i personalizacji, by konsument wybrał właśnie nasz wyrób. Oddziaływanie indywidualnym kształtem i kolorem wyróżnia produkt i może być sukcesem sprzedaży. Przewagą dla producentów posiadających własne maszyny do produkcji butelek PET jest możliwość reagowania na potrzeby klientów i wprowadzanie szybko nowego kształtu opakowania.

Dostrzeganie powyższych potrzeb, firma Masterchem jako nieliczna na rynku, dostarcza szeroki asortyment preform PET o różnych gramaturach i rozmiarach dla różnorodnych zastosowań.

Ostatnie uruchomienie najnowszych linii technologicznych do produkcji preform PET marki Netstal i doświadczenie jakim dysponuje Masterchem to gwarancja wysokiej jakości oferowanych produktów. Proces produkcyjny jest całkowicie skomputeryzowany co umożliwia maksymalną kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji a posiadany system zarządzania jakością według ISO9001:2008 normalizuje oferowane standardy.

Dostępne gramatury preform od 21,5 gramów do 62 gram przy standardowych gwintach 28/410 i 42 mm, pozwalają zaopatrzyć się Producentom butelek PET u jednego dostawcy. Dzięki temu każdy klient może stworzyć swoją rodzinę opakowań w dowolnej pojemności.

Dzięki wiedzy i ponad 25-letniemu doświadczeniu w produkcji preform zespół inżynierów stworzył asortyment preform z zachowaniu idealnej geometryczności, grubości ścianki i proporcji dla optymalnego rozmieszczenia tworzywa w wyrobie gotowym.

Butelki wytworzone z preform Masterchem mogą zostać wypełnione detergentami, kosmetykami, jadalnymi olejami , sosami, detergentami wszelkiego typu.

Wszystkie preformy mogą być barwione na dowolny kolor. Przy dozowaniu barwników używane są podajniki grawimetryczne jak i wolumetryczne. Do każdej produkcji mogą również zostać użyte filtry i absorbery UV.

Masterchem PREFORMY

Skorzystaj z naszego doświadczenia w produkcji preform.

60 rodzajów preform
W ofercie

preformy od 15g do 63g.