Za nami IV Ultramaraton „Nowe Granice”

W ostatnią sobotę lutego odbyła się kolejna edycja zielonogórskiego ultramaratonu „Nowe Granice”. W wydarzeniu wzięło udział 37 ekip, wśród nich reprezentanci Masterchem.

Ultramaraton Zielonogórski „Nowe Granice” to cykliczna impreza sportowa, która została zainicjowana w momencie rozszerzenia granic Zielonej Góry w 2015 roku. Trasa przebiega wzdłuż nowych granic miasta, a zaczyna i kończy się w Zielonej Górze. Liczy sobie 100 km. W tym roku Masterchem było sponsorem tego wydarzenia. Ponadto wystawiliśmy 6 drużyn startujących w zawodach.

masterchem ultramaraton zielonogórski Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Nasi zawodnicy przez dłuższy czas przygotowywali się do imprezy. Efektem jest miejsce dwóch naszych drużyn w pierwszej dziesiątce. 7 miejsce zajął MASTERCHEM TEAM 2 w składzie Paweł Podlipski, Jacek Stadnik. 8 miejsce to wynik zespołu MASTERCHEM TEAM 5 w składzie Joanna Balawajder i Paweł Malak.

Jak spisały się pozostałe nasze drużyny?

Z bardo trudną trasą oraz niespodziankami na drodze radziły sobie również pozostałe nasze ekipy. Ukończenie tak ciężkiego ultramaratonu to nie lada wyczyn i z pewnością niemały sukces. 12 miejsce zajął MASTERCHEM TEAM 6 (Arkadiusz Pawłowski, Aleksander Wostal), 16 miejsce należał do MASTERCHEM TEAM 3 (Mateusz Moryl, Sebastian Winkler), 23 miejsce należało do MASTERCHEM TEAM 4 (Krystian Czapla, Łukasz Król), natomiast 34 miejsce zajął MASTERCHEM TEAM 1 (Paweł Bogacz, Artur Urbański).

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie barw Masterchem!

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj