Za nami półmetek zmagań w ramach zawodów MTB

8 lipca odbył się VI etap zawodów z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. W generalnej klasyfikacji nasz Team Masterchem uplasowała się na 12 miejscu.

Ostatni wyścig w Nowej Soli, który odbył się 8 lipca dał nam kolejne podium dla zawodnika ze stajni Masterchem. W kategorii M4 (34 km) II miejsce zajął nasz kolega Andrzej Kaczmarek. Natomiast na VII miejscu w kategorii MEGA (50 km) uplasował się Dawid Romanowski. Gratulujemy!

W klasyfikacji generalnej cały czas idziemy w górę! Obecnie zajmujemy 12 miejsce po zawodach w Nowej Soli, a do przeciwnika wyżej brakuje nam jedynie 92 punkty. Łącznie w zawodach uczestniczy na czas obecny 85 zespołów. Dziękujemy za udany start i dobre miejsca pozostałym naszym zawodnikom! W skład drużyny Masterchem MTB Team wchodzą Dawid Romanowski, Michał Maciejewski, Krzysztof Szostak, Sebastian Winkler, Dawid Gieburowski, Piotr Wasilewski, Podlipski Paweł, Tobiasz Matuszewski, Krystian Czapla, Artur Urbański, Andrzej Kaczmarek, Marek Andrzejewski.

Najbliższy start już 22 lipca w Dziwiszowie. Trzymajcie mocno kciuki za naszych reprezentantów!

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB jest cyklem wyścigów rowerowych o ponadregionalnej randze, organizowanych na malowniczych trasach województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Jest to impreza o charakterze otwartym, to znaczy, że mogą w niej brać udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści – sklasyfikowani w kategorii Elita.
Zawody MTB cieszą się niesłabnącą popularnością i zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku, w której wzięło udział 385 uczestników. W roku 2017 było to już blisko 7,5 tys. Tegoroczny cykl składa się z 10 etapów, w którym do klasyfikacji generalnej wliczone będą wyniki z 6 najlepszych startów.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj