18 MARCA – ŚWIATOWY DZIEŃ RECYKLINGU

Już w sobotę - 18 MARCA - ŚWIATOWY DZIEŃ RECYKLINGU ♻

W Masterchem Logoplaste zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest recykling i dbanie o ekologię.
Na co dzień współpracujemy z firmami, które również o tym wiedzą i korzystają z rozwiązań, których celem jest dbałość o środowisko.

🌱 Nasze opakowania produkujemy z tworzywa pochodzącego z recyklingu o zawartości 30%, 50%, 70 % i 100%, co jest ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem 🌿

🌱 Zobowiązujemy się, aby do końca 2023 roku 30% produkcji MASTERCHEM było realizowane ze zrównoważonego surowca rPET.

🌱 Wprowadziliśmy liczne rozwiązania ograniczające zużycie wody i energii oraz poprawiające gospodarowanie odpadami. W tym celu wdrożyliśmy procedury w ramach międzynarodowej inicjatywy Operation Clean Sweep, dzięki którym dążymy do osiągnięcia zerowego poziomu wycieku granulatu do środowiska.

Jeśli chcemy powstrzymać postępujące procesy degradacji środowiska, wszyscy powinniśmy zatroszczyć się o naszą planetę🌍

Więcej o naszych działaniach TUTAJ

 

 Producent opakowań butelek słoików zamknięć
Światowy Dzień Recyklingu

Zapisz się do naszego newslettera!
Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z nowościami.
Przewiń na dół strony i zostaw swój e-mail – czekamy na Ciebie!

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj