Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Kluczowa misja naszego działu Badań i Rozwoju pozostaje niezmieniona od wielu lat:

"Wspieramy wszystkie etapy opracowywania opakowań: od badań i projektowania, po inżynierię, do pełnego wdrożenia przemysłowego, łącząc przełomowe myślenie w zakresie projektowania z najwyższej klasy inżynierią opakowań.

PROJEKTOWANIE

projektowanie opakowań i preform PEt

PROTOTYPOWANIE

prototypy opakowań PEt

TWORZENIE FORMY

tworzenie form opakowania i preformy PEt

PRODUKCJA PRODUKTU

producent opakowań PEt
Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Zespół naszych ekspertów pomoże Ci na każdym etapie zamówienia, od optymalizacji projektu po znalezienie najbardziej efektywnej ścieżki realizacji zlecenia. Jesteśmy idealnym, godnym zaufania partnerem dla Twojej firmy.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i do kontaktu z działem sprzedaży w sprawie doprecyzowania szczegółów nowego wdrożenia.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

STWÓRZMY WSPÓLNIE PROJEKT OPAKOWANIA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy możliwość kreowania własnych wzorów opakowań w komplecie z zamknięciem - od przygotowania projektu graficznego i rysunku technicznego, poprzez wizualizację w technologii 3D, aż po wykonanie prób produkcyjnych.

projektowanie opakowań PET
ETAP PROJEKTOWANIA PRODUKTU

Nasz dział rozwoju opakowań korzystając z doświadczenia zdobytego w licznych wdrożeniach zajmie się opracowaniem wzoru zgodnie z Twoimi oczekiwaniami uwzględniając liczne uwarunkowania technologiczne.

Korzystamy z zaawansowanego oprogramowania do wizualizacji 3D, symulacji procesu wtrysku oraz renderingu dla jak najlepszej wizualizacji wdrażanych wyrobów.

ETAP PROTOTYPOWANIA PRODUKTU

W ramach nowych wdrożeń do wizualizacji projektowanych wyrobów jesteśmy w stanie przygotować model 3D w skali 1:1. Bardzo duże pole robocze naszej maszyny do prototypownia pozwala na przygotowanie modelu opakowania do wielkości podstawy 30,5 x 30,5 i do 45,7 cm wysokości, co daje możliwość drukowania obiektów o znacznych rozmiarach lub kilku modeli jednocześnie.

projektowanie opakowań PET, ETAP PROTOTYPOWANIA PRODUKTU
projektowanie opakowań PET, ETAP TWORZENIA FORMY
ETAP TWORZENIA FORMY

Po akceptacji rysunku nasz dział narzędziowy, który wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt, m. in. maszyny numeryczne, takie jak drążarki wgłębne, frezarki przestrzenne, druciarki sterowane komputerowo, tokarki realizuje budowę narzędzi, które spełniają wysokie wymagania techniczne i jakościowe.

PRODUKCJA PRODUKTU

Gotowe formy trafiają do działu produkcji na pierwsze próby. Po ich akceptacji i testach działu kontroli jakości wdrażane produkty trafiają do produkcji masowej.

projektowanie opakowań PET, PRODUKCJA PRODUKTU

Zobacz więcej

Produkcja opakowań

Nowoczesne technologie i wysoka kultura produkcji gwarancją jakości produktu

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj