Dlaczego Masterchem

Innowacyjne rozwiązania
& zrównoważony rozwój

Wyznaczamy wysokie standardy w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, preform PET i zamknięć dla branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej oraz samochodowej.

od 1992

Ekologiczne rozwiązania produkcja opakowań PET Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Nasza misja: Przekraczanie oczekiwań naszych klientów oraz poszukiwanie ekologicznych rozwiązań na każdym etapie naszej działalności

Dlaczego globalni Klienci wybierają Masterchem?

Jesteśmy ekspertami w produkcji ekologicznie zrównoważonych opakowań z tworzyw sztucznych. Świadczymy kompleksową obsługę, począwszy od fachowego doradztwa, projektowania, przez terminową realizację i serwis poprodukcyjny. Rozwijanie mocy produkcyjnych i stałe zaopatrywanie w najwyższe jakościowo rozwiązania sprawiają, że gwarantujemy szybką i sprawną realizację zamówień na każdą skalę. Wykorzystywana technologia pozwala nam na realizację szerokiej gamy słoików i butelek PET najwyższej jakości.

Dziś korzystamy z naszej wiedzy, aby pomóc naszym klientom i całej branży w odzyskiwaniu zużytych opakowań z tworzyw sztucznych, przekształcaniu ich w nowy surowiec – wszystko po to, abyśmy mogli dalej w pełni korzystać z ich niewątpliwych zalet.

Dlaczego Masterchem producent opakowań PET Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Co nas wyróżnia?

Masterchem Logoplaste to nowoczesny, rozbudowany park maszynowy oraz własne, innowacyjne biuro konstrukcyjne. Poznaj nasze możliwości!

INNOWACJA

Mamy głowy pełne pomysłów

ELASTYCZNOŚĆ

Dostosujemy się do Twoich potrzeb

SZYBKOŚĆ

Niezwykłe tempo pracy

PONAD 800 PRODUKTÓW W OFERCIE

Ogromna pula standardowych rozwiązań

OPAKOWANIA DLA KAŻDEJ BRANŻY

Jesteśmy otwarci na niestandardowe projekty

ZRÓWNOWAŻONE OPAKOWANIA

Nasze opakowania nadają się  w 100 % do recyklingu

Do 2024, 31% naszej produkcji będzie realizowane ze zrównoważonego surowca PET

Masterchem Logoplaste posiada ogromną pulę standardowych rozwiązań opakowaniowych, w tym butelek, słoików, zamknięć i preform PET. Naszym klientom oferujemy ponad 800 standardowych produktów. Mamy kilka stałych linii, które przez lata docenili nasi stali odbiorcy. Linia opakowań z tworzyw sztucznych do kosmetyków (Boton Round czy Shower Gel), a także butelki i słoiki dedykowane do branży farmaceutycznej: Pharma Sirop, Pharma Variuos, Pharma Veral. Nasze słoiki, butelki i zamknięcia z tworzyw sztucznych możesz wykorzystywać według własnej strategii sprzedażowej. Masz pomysł? Skontaktuj się z nami.

Posiadana wiedza i doświadczenie stwarza ogromne możliwości współpracy przy realizacji nowych, niestandardowych projektów na kluczowych segmentach rynku z wykorzystaniem dostępnych zasobów. To pozwala nam obsługiwać wszystkie branże, w których stosuje się opakowania z tworzyw sztucznych. Rozwijanie mocy produkcyjnych i stałe zaopatrywanie w najwyższe jakościowo rozwiązania sprawiają, że gwarantujemy szybką i sprawną realizację zamówień na każdą skalę. Wykorzystywana technologia pozwala nam na pewną realizację szerokiej gamy słoików i butelek PET. Masterchem Logoplaste zobowiązuje się do wytwarzania produktów, które w pełni nadają się do recyklingu lub ponownego użycia. Nasze materiały przechowywane są w obiegu zamkniętym, gdy tylko jest to możliwe.

Zobacz więcej

Nasze wartości

Razem kształtujemy przyszłość

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj