Nasze wartości

Razem kształtujemy
przyszłość

Nieustannie służymy naszym klientom, budujemy kompetencje naszych pracowników, chronimy środowisko, a przede wszystkim każdego dnia żyjemy zgodnie z naszymi wartościami.

Zobacz kim jesteśmy. Poznaj nas.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

NASZE WARTOŚCI: Kierowanie naszymi decyzjami, zachowaniami i działaniami

Jak to robimy? Łącząc dwa kluczowe obszary:

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Transformacja opakowań z tworzyw sztucznych wymaga zmian na skalę globalną i bezprecedensowych innowacji Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Opakowania nie znikają, są istotną częścią naszego życia. Naszym obowiązkiem jest tworzenie nowych, zrównoważonych metod przechowywania, ochrony i dostarczania produktów. Transformacja opakowań z tworzyw sztucznych wymaga zmian na skalę globalną i bezprecedensowych innowacji.

INNOWACJE

Masterchem Logoplaste firma z branży tworzyw sztucznych może być jednocześnie mistrzem zrównoważonego rozwoju Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Może wydawać się mylące lub niewiarygodne, że firma z branży tworzyw sztucznych może być jednocześnie mistrzem zrównoważonego rozwoju. W Masterchem Logoplaste posiadamy umiejętność i kreatywność w dążeniu do zmiany świata opakowań. Wytyczamy drogę.

 

NASZE WARTOŚCI

We wszystkim, co robimy, bez względu na to, w którym miejscu na świecie, nasze wartości korporacyjne pomagają określać nasze decyzje, zachowania i działania.

 

PARTNERSTWO

Pracujemy dla, i z naszymi klientami, oraz ich klientami – konsumentami. Dbamy o potrzeby opakowaniowe naszych klientów, aby tak naprawdę mogli skupić się na wszystkim innym, co ważne. Tak tworzymy prawdziwe partnerstwo.

JAKOŚĆ

Staramy się być najlepsi w swojej klasie i zobowiązujemy się dostarczać absolutnie najlepszy możliwy produkt.

INNOWACJA

Każdy członek zespołu jest zachęcany do innowacyjności, rozwiązywania problemów i tworzenia wartości, niezależnie od tego, czy pracuje na linii produkcyjnej, czy w naszym laboratorium innowacji.

PRACA ZESPOŁOWA

Pracujemy i rozwijamy się jako zespół, w prawdziwie opartym na współpracy środowisku, które obejmuje wszystkich w Masterchem Logoplaste.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze, bez wyjątków. Nieustannie dbamy o siebie nawzajem, by tworzyć bezpieczne środowisko pracy.

UCZCIWOŚĆ

Pracujemy w otwartym, uczciwym środowisku, które pomaga nam postępować właściwie. Traktujemy naszych klientów, partnerów i współpracowników z troską, szacunkiem i szczerością.

Zobacz więcej

Nasze historia

Firma rodzinna - przyjemność i pasja

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj