Nowości

  Wyświetlanie 1–20 z 100 wyników

  Oferta nowości opakowań PET i rPET w kosmetyce, farmacji i spożywce

  W naszym asortymencie znajdziesz butelki, słoiki, zamknięcia i preformy z tworzyw sztucznych. Stale aktualizujemy swoją ofertę, ponieważ staramy się dopasować do strategii różnych biznesów. Nasze opakowania to funkcjonalne, wysokogatunkowe produkty, które kierujemy zarówno do firm działających od wielu lat na rynku kosmetycznym i farmaceutycznym, ale także do tych, które stawiają pierwsze kroki w branży. Umożliwiamy zamówienie każdej ilości danego produktu, od jednej sztuki po duże partie. Pojedyncze sztuki możesz zamówić na naszym e-sklepie. Zamawiając więcej masz gwarancję, że zapłacisz mniej za pojedyncze opakowanie, czym zoptymalizujesz koszty swojego produktu.

  Nowości: opakowania kosmetyczne, farmaceutyczne i do chemii gospodarczej

  Jeśli reprezentujesz firmę zajmującą się produkcją kosmetyków, dermokosmetyków lub produktów farmaceutycznych, ta sekcja może być dla Ciebie szczególnie interesująca. Estetyczny i praktyczny design opakowań do kosmetyków, ekokosmetyków, naturalnych kosmetyków, wegańskich kosmetyków, specjalistycznych kosmetyków (fryzjerskie i kosmetyczne) i innych, to nasza rozpoznawalna marka. W tym obszarze dzieje się u nas najwięcej. Polecamy linie tak jakie: Paris line, Shower gel, Boston Round. Oczywiście warto zaglądać do nowości z każdej linii. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Posiadamy również opakowania rPET, czyli eko opakowania powstające z recyklingu.

  Do każdego opakowania znajdziesz w naszym katalogu pasujące nakrętki. Dedykowane zamknięcia do naszych opakowań kosmetycznych to chociażby popularne atomizery, pompki pianotwórcze, spryskiwacze kosmetyczne, zakraplacze i wiele innych.
  W naszej ofercie znajdziesz także butelki i słoiki PET o większych pojemnościach dedykowanych do chemii gospodarczej.

  Do branży farmaceutycznej polecamy opakowania z zamknięciem z miarką, bezpieczną nakrętką lub aplikatorem. Nasze opakowania farmaceutyczne posiadają certyfikaty ISO potwierdzające technologie stosowane do produkcji opakowań medycznych i suplementów diety. Wszystkie nasze produkty poddawane są badaniom jakościowym, których potwierdzeniem są wdrożone w Maseterchem Logoplaste certyfikaty.