Produkcja opakowań

Produkcja opakowań

Nowoczesne technologie i wysoka kultura produkcji gwarancją jakości produktu.

 

Produkcję opakowań PET realizujemy na renomowanych oraz precyzyjnych japońskich maszynach Nissei. W pracy korzystamy z technologii wtrysku z rozdmuchem.

Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczenie umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów.

SYSTEMY ZARZĄDZANIA

Całodobowy system zarządzania jakością i precyzyjne procedury kontroli gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Wprowadzone systemy informatyczne klasy ERP oparte o kody kreskowe, dają nam możliwość pełnej identyfikacji partii, nadzorowania produkcji przez cały jej przebieg oraz umożliwiają bezbłędną lokalizację produktów na magazynie.

Wspomaganie planowania produkcji oraz śledzenie bieżącego stopnia realizacji zleceń produkcyjnych, optymalizuje wykorzystaniem maszyn i ich efektywnego obciążenia.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Formowanie wtryskowe z rozdmuchem - wysokie standardy jakości

Jak powstają opakowania PET?

1-stopniowa technologia wtrysku z rozdmuchem

W 1-stopniowej technologii wtrysku z rozdmuchem na początek wytwarzana jest preforma, która następnie przechodzi do narzędzia formującego, gdzie następuje rozdmuch i nadanie ostatecznego kształtu produktu.

W rezultacie daje nam to produkt całkowicie wolny od mechanicznych uszkodzeń i zadrapań o najwyższym poziomie higieny. Nasze jednostopniowe maszyny serii ASB słyną z umiejętności formowania szerokiej gamy opakowań o niezwykłych kształtach. Ostatecznie otrzymujemy opakowania spełniające najwyższe wymagania jakościowe.

schemat wtrysku z rozdmuchem jednostopniowy
1,5 -stopniowa technologia

W procesie 1,5 stopniowej technologii wtrysku z rozdmuchem preforma jest formowana wtryskowo, częściowo chłodzona, wyrównywana temperaturowo, ponownie podgrzewana i dmuchana. Koncepcja ta łączy zarówno zalety jedno- i dwuetapowych metod formowania opakowań w unikalnym systemie produkcji butelek. Przy zastosowaniu odpowiednich opcji jesteśmy w stanie wyprodukować butelki płaskie, owalne, z rączką i inne.

 

Zobacz więcej

Produkcja zamknięć

Elastyczne możliwości realizacji produkcji na 20 maszynach wtryskowych

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj