Produkcja preform

Produkcja preform

Nasza firma jako nieliczna na rynku, dostarcza szeroki asortyment preform PET o różnych gramaturach i rozmiarach dla różnorodnych zastosowań.

W dzisiejszych, bardzo dynamicznych czasach, wdrożenie nowego produktu wymaga od producenta zdecydowanego i szybkiego działania. Krótkie życie produktu na rynku i silna konkurencja wymagają innowacji i personalizacji, by konsument wybrał właśnie nasz wyrób.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

STWÓRZ WŁASNĄ RODZINĘ OPAKOWAŃ Z MASTERCHEM LOGOPLASTE

Oddziaływanie indywidualnym kształtem i kolorem wyróżnia produkt i może być sukcesem sprzedaży. Przewagą dla producentów posiadających własne maszyny do produkcji butelek PET jest możliwość reagowania na potrzeby klientów i wprowadzanie szybko nowego kształtu opakowania.

NAJNOWSZE LINIE TECHNOLOGICZNE

Ostatnie uruchomienie najnowszych linii technologicznych do produkcji preform PET marki Netstal i doświadczenie jakim dysponuje Masterchem Logoplaste to gwarancja wysokiej jakości oferowanych produktów.

Proces produkcyjny jest całkowicie skomputeryzowany, co umożliwia maksymalną kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji, a posiadany system zarządzania jakością według ISO 9001:2015 normalizuje oferowane standardy.

Butelki wytworzone z preform Masterchem Logoplaste mogą zostać wypełnione detergentami, kosmetykami, jadalnymi olejami, sosami oraz detergentami wszelkiego typu.

Wszystkie preformy mogą być barwione na dowolny kolor. Przy dozowaniu barwników używane są podajniki grawimetryczne jak i wolumetryczne. Do każdej produkcji mogą również zostać użyte filtry i absorbery UV.

Dostępne gramatury preform od 21,5 gramów do 63 gramów przy standardowych gwintach 28/410 mm i 42 mm, pozwalają zaopatrzyć się producentom butelek PET u jednego dostawcy. Dzięki temu każdy klient może stworzyć swoją rodzinę opakowań w dowolnej pojemności.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasz zespół inżynierów stworzył szeroki asortyment preform z zachowaniu idealnej geometryczności, grubości ścianki i proporcji dla optymalnego rozmieszczenia tworzywa w wyrobie gotowym.

Zobacz więcej

Specjalistyczna narzędziownia

Perfekcja przy realizacji każdego zlecenia

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj