Narzędziownia

Specjalistyczna narzędziownia

Perfekcja przy realizacji każdego zlecenia
 
 

Pracująca w ramach Masterchem Logoplaste narzędziownia specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowych narzędzi, takich jak formy wtryskowe czy formy rozdmuchowe.
Dział ten jest również odpowiedzialny za budowę w pełni zautomatyzowanych maszyn i rozwiązań do pakowania butelek i zamknięć.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Doskonałe wyposażenie

arzędziownia posiada innowacyjne biuro konstrukcyjne, a także doskonale wyposażone zaplecze techniczne, co przekłada się na duży potencjał wytwórczy. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych wymaga posiadania bardzo nowoczesnego parku maszynowego, w skład którego wchodzą między innymi:

centra
obróbcze CNC
elektro-
drążarki
maszyny
CNC
maszyny
pomiarowe
drukarki
3D

Wyposażenie narzędziowni zostało dobrane w taki sposób, aby zapewnić uniwersalność, samowystarczalność i bardzo szeroki zakres obróbek in-house.

Wykwalifikowany zespół specjalistów zapewnia nie tylko bardzo wysoką jakość świadczonych usług, ale również doradztwo na każdym etapie realizacji.

produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

W Masterchem Logoplaste dbamy o standardy jakości

KONTROLA JAKOŚCI

W naszej działalności duża wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Szczegółowa, całodobowa kontrola wyrobu gotowego odbywa się w Dziale Kontroli Jakości przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Wszelkie pomiary opakowań dokonywane są na legalizowanym specjalistycznym sprzęcie kontrolno-pomiarowym w oparciu o wypracowane wewnętrzne metodyki badań oraz europejskie standardy jakości.

 

 

TESTOWANIE PRODUKTÓW

Aby zapewnić gwarancję naszych produktów, prowadzimy wiele testów, a jednym z nich test szczelności opakowań. Zdobyta wiedza i wsparcie działu Narzędziowego pozwoliły nam na opracowanie urządzenia do testowania szczelności kompletu opakowanie – zamknięcie.

 

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Tester szczelności opakowań
produkcji Masterchem Logoplaste

Idealne urządzenie do testowania szczelności zarówno elastycznych jak i sztywnych opakowań przeznaczonych do żywności farmaceutyków, opakowań przemysłowych i innych.

TESTER INTEGRACJI

W naszej pracy zwracamy dużą uwagę na jakość naszych produktów.

Pobierz PDF →

Mamy nadzieję, że nasze urządzenie znajdzie zastosowanie również w Państwa Działach Kontroli Jakości lub bezpośrednio na linii produkcyjnej. Dowiedz się więcej o naszej ofercie lub przesyłaj zapytania pod adresem g.zalejko@mch.com.pl

Zobacz więcej

Clean Room

Opakowania medyczne pod specjalnym nadzorem produkcji

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj