Zaangażowanie społeczne

Zaangażowanie społeczne

Nasze cele kształtują nie tylko naszą codzienną pracę – inspirują nas także do osiągania lepszych efektów we wszystkim, co robimy.

Angażujemy się społecznie poprzez realizację projektów i inicjatyw, które wspierają naszych pracowników i ich rodziny, a także lokalną społeczność. Na co dzień współpracujemy z partnerami, stowarzyszeniami, instytucjami  i organizacjami pozarządowymi. Działając wykorzystujemy nasze umiejętności na wiele nowych i ambitnych sposobów.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Napędza nas sport i pozytywna energia!

Dziś kształtujemy młode talenty, aby jutro stały się wielkimi talentami! Masterchem Logoplaste z dumą wspiera:

Klub Piłkarski LECHIA ZIELONA GÓRA

Od lat dbamy o rozwój piłki nożnej w Zielonej Górze wspierając w roli sponsora strategicznego rozwój i sportowe sukcesy I drużyny KS Lechia Zielona Góra. Dzięki tej współpracy klub nie tylko awansował z czwartej ligi, ale również od trzech sezonów solidnie prezentuje się w rozgrywkach 3 ligi PZPN. Młoda drużyna oparta w 90% o wychowanków z miasta i województwa lubuskiego wspólnie z Masterchem Logoplaste godnie reprezentuje Zieloną Górę oraz region w rozgrywkach ligowych, a przy okazji również w ostatnich czterech latach trzykrotnie sięgnęła po Puchar Polski na szczeblu województwa i z powodzeniem pokazała się na arenie ogólnopolskiej w meczach centralnych Pucharu Polski. W ostatnim sezonie drużyna odpadła z tych rozgrywek dopiero na etapie 1/16 finału, przegrywając zaledwie jedną bramką z dwukrotnym zdobywcą trofeum - Arką Gdynia. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

TS Masterchem Przylep

Towarzystwo Sportowe Przylep to klub wspierany przez nas od samego początku istnienia firmy. Dzięki wsparciu Masterchem Logoplaste przez lata klub z obecnie zielonogórskiego Przylepu osiągał sportowe sukcesy na arenie województwa, jednocześnie szkoląc młodzież. Dziś klub w pełni poświęca się trenowaniu młodych zawodników, budowaniu piłkarskiej społeczności i przekazywaniu pięknych wartości, które niesie ze sobą uprawianie sportu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz sprawnym strukturom nasza szkółka z powodzeniem wyszkoliła nie tylko obecnych piłkarzy KS Lechia Zielona Góra, ale również dzisiejszych reprezentantów Polski w swoich kategoriach wiekowych. Warto przyglądać się tej pracy u podstaw, ponieważ kolejne pokolenia zdolnych piłkarzy już biegają po boisku w Przylepie.

Wspierając piłkarzy KS Lechia Zielona Góra, Masterchem Logoplaste kładzie nacisk przede wszystkim na masowość i popularność tej dyscypliny, które bezpośrednio przekładają się na rozpowszechnianie nawyków prozdrowotnych i zasad zdrowej rywalizacji fair-play wśród dzieci i młodzieży. Tym bardziej cieszy nas, że nasze logo widnieje również na strojach seniorskiej drużyny rezerw KS Lechia Zielona Góra, która w rzeczywistości składa się w 95% z najzdolniejszych wychowanków zielonogórskich szkółek piłkarskich stowarzyszonych z klubem. Są to zawodnicy w wieku 15-18 lat. Dzięki takiej strukturze i misji zespołu mamy pewność, że wydatkowane środki spełniają ważne cele społecznej odpowiedzialności naszej firmy w regionie, a grająca z powodzeniem w najwyższej seniorskiej lubuskiej klasie rozgrywkowej - JAKO IV Lidze - młodzież staje się realnym przykładem dla całej rzeszy adeptów piłki nożnej. Dzięki wspólnej misji tworzymy z klubem zdrową przyszłość dla naszych dzieci

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Masterchem aktywnie po pracy!

Praca jest dla nas motorem i częścią życia. Sport pomaga w lepszym samopoczuciu  przeżywać każdy dzień. Cieszy  nas, iż w gronie naszych pracowników nie brakuje osób aktywnych fizycznie. Poznaj nasze drużyny!

MCH BIKE TEAM
MCH RUN TEAM

Od lat wspieramy cykl wyścigów wyścigów rowerowych Grand Prix Kaczmarek Electric MTB o ponadregionalnej randze, organizowanych na malowniczych trasach województwa lubuskiego i wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Zobacz więcej

Nasze wartości

Razem kształtujemy przyszłość

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj