Bezpieczne i estetyczne słoiki PET z serii PillJars dla farmacji

Poszukujesz wysokiej jakości opakowań PET od sprawdzonego producenta, w których bezpiecznie możesz przechowywać suplementy diety, wyroby medyczne, witaminy czy wyroby zielarskie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą słoików PET z serii PILLJARS

Opakowania farmaceutyczne – wszystko, co musisz wiedzieć

Produkowane przez Masterchem Logoplaste opakowania farmaceutyczne i opakowania suplementów diety spełniają wszystkie restrykcyjne normy, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne w użyciu. Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji jest certyfikat ISO 15378:2017 na produkcję opakowań dla branży farmaceutycznej.

Jakie wymagania muszą spełnić opakowania farmaceutyczne wykorzystywane w Polsce?

Opakowania farmaceutyczne PET dedykowane do użycia w farmacji muszą przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo leków, suplementów czy wyrobów medycznych znajdujących się w słoiku lub butelce. Opakowanie farmaceutyczne musi stanowić doskonałe zabezpieczenie przez wilgocią, przed utlenianiem czy innymi działaniami czynników zewnętrznych, które naraża wyroby farmaceutyczne na uszkodzenie.

Jako producent sprawdzonych i certyfikowanych słoików PET do branży farmaceutycznej dbamy o bezpieczeństwo opakowań i pudełek na leki. W naszej zakładzie opakowania medyczne produkowane są pod specjalnym nadzorem z zastosowaniem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Higienicznej (GHP), która zapewnia bezpieczeństwo produktów wchodzących w kontakt z wyrobami farmaceutycznymi, medykamentami czy suplementami.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Bezpieczne i estetyczne opakowania farmaceutyczne

Jesteśmy dumni z naszej serii opakowań farmaceutycznych PILLJARS. Atrakcyjny wygląd opakowań dedykowanych do branży farmaceutycznej traktujemy na równi z jego bezpieczeństwem. Starannie zaprojektowana seria słoików z recyklingowanego z tworzywa sztucznego ma na celu zachęcić Klienta do wyboru produktu medycznego czy suplementu bezpiecznie przechowywanego.

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji opakowań farmaceutycznych z tworzyw sztucznych, które są lekkie, tanie w transporcie, nietłukące się. Dodatkowo możemy je zdobić już na etapie produkcji metodą hot-stampingu, który w atrakcyjny I estetyczny sposób zindywidualizuje opakowanie farmaceutyczna.

Wizualizacja przebiegu procesu z alarmami oraz przyjęte procedury realizacji produkcji według normy ISO 15378:2017 są gwarancją jakości i bezpieczeństwa oferowanych wyrobów.
W Masterchem Logoplaste produkujemy opakowania farmaceutyczne przy zachowaniu wszelkich europejskich standardów i korzystając z nowoczesnych urządzeń.

W naszym portfolio wszystkie opakowania w 100% nadają się do recyklingu. Bądź EKO i wybierz opakowanie, które wyróżni Twój produkt!

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj