Jesienne porządki czas start! Wybierz odpowiednie opakowanie dla chemii przemysłowej.

Z pewnością dla wszystkich jest to nie lada wyzwanie – na dworze robi się chłodno, wieczór przychodzi coraz szybciej. Od czego zacząć? Najlepiej od wyboru idealnego opakowania.

Masterchem Logoplaste oferuje kompleksową ofertę butelek i słoików PET/R-PET do środków czystości i chemii gospodarczej, przeznaczonych zarówno do użytku domowego jak i przemysłowego. Szczególnie polecamy opakowania z serii WINDOW, UNIVERSAL FLUID, BIG UNIVERSAL FLUID, CHEMIA oraz WC GEL. Opakowania z tych serii dostępne w pojemnościach od 250 ml do 5 000 ml, dzięki czemu każdy Klient może znaleźć u nas produkt odpowiadający swoim potrzebom.

Naszym klientom oferujemy ponad 800 standardowych produktów. Wysoka wytrzymałość, estetyczny wygląd oraz ergonomiczny kształt – to tylko część cech charakteryzujących opakowania z tworzyw sztucznych, które dedykujemy dla chemii przemysłowej.

W Masterchem Logoplaste oferujemy możliwość kreowania własnych wzorów opakowań w komplecie z zamknięciem – od przygotowania projektu graficznego i rysunku technicznego, poprzez wizualizację w technologii 3D, aż po wykonanie prób produkcyjnych.

Naszym priorytetem jest dbanie o najwyższą jakość wytwarzanych opakowań, a posiadane przez nas certyfikaty ISO 9001 System Zarządzania Jakością oraz ISO 14001 System Zarządzania Środowiskowego są potwierdzeniem wysokiego zaangażowania w produkcję oraz dbałości o środowisko.

Zapraszamy do kontaktu info@mch.com.pl

Pełna oferta produktowa dostępna TUTAJ

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj