MASTERCHEM LOGOPLASTE NAGRODZONY W KONKURSIE EKO FILARY 2023

Miesięcznik MANAGER po raz drugi nagrodził liderów innowacji w dziedzinie ekologii przyznając wyróżnienia EKO FILARY 2023.

Uroczystość odbyła się 20 marca w warszawskim Cambridge Innovation Camp. Nagrody są podziękowaniem dla tych, którzy w trosce o ekologię uruchomili wiele innowacyjnych procesów i działań.
Jak przekonuje Piotr Wasilewski, Prezes Masterchem Logoplaste – nasza firma podkreśla swoje przywiązanie do zasad zrównoważonego rozwoju na różnych poziomach działalności.
Nacisk Zarządu Spółki na ten aspekt funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa jest szczególnie mi bliski. Troska o środowisko jest dla nas inspiracją dla różnych inicjatyw, które realizujemy w zakresie rozwoju produktów, optymalizacji procesów produkcyjnych oraz działań społecznych.
Innowacje technologiczne stosowane przez Masterchem Logoplaste umożliwiają nam tworzenie bezpiecznych i praktycznych opakowań – również z ekologicznego punktu widzenia.

W naszej ofercie dostępne są opakowania o różnej zawartości surowców po recyklingu (rPET): 30%, 50%, 70% i 100 %. „Działamy z myślą o przyszłości”! i to z myślą o jego realizacji kierujemy się szacunkiem dla środowiska i dbałością o przyszłe pokolenia.
Dziękujemy Miesięcznikowi Manager za docenienie naszego wkładu w obszarze zrównoważonego rozwoju. To dla nas motywator do jeszcze aktywniejszego działania.
Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Tomasz Lembowicz, Menadżer Sprzedaży Masterchem Logoplaste.

Więcej o naszych działaniach TUTAJ

Producent opakowań butelek słoików zamknięć
MASTERCHEM LOGOPLASTE NAGRODZONY W KONKURSIE EKO FILARY 2023

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj