Opakowania kosmetyczne

Producent opakowań kosmetycznych

Dostarczamy wysokiej klasy rozwiązania w zakresie opakowań plastikowych od 1992 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę ekspercką i zaplecze maszyn do produkcji butelek i słoików plastikowych dla branży kosmetycznej. Opakowania produkowane z tworzyw sztucznych stanowią doskonałe rozwiązanie dla branży kosmetycznej, szczególnie w przypadku produktów takich jak balsamy, żele, kremy, mgiełki, toniki i aplikatory.

Nasze opakowania kosmetyczne z pompką pianotwórczą są odpowiednie dla żeli do kąpieli, szamponów, balsamów czy odżywek. Butelki z atomizerem umożliwią rozpylanie kosmetyków w mgiełce. Wśród dedykowanych opakowań do kosmetyków znajdą Państwo także butelki z aplikatoremdozownikiem kosmetycznymspryskiwaczem kosmetycznymkroplomierzem (zakraplaczem) czy nakrętkami, a także słoiki z tradycyjnym zamknięciem.

Oferowane przez nas butelki i słoiki PET do kontaktu z kosmetykami, są zgodne przepisami i zasadami na poziomie krajowym i międzynarodowym. Wynika to z wdrożonych procedur, dzięki którym wykorzystujemy w produkcji tylko certyfikowane surowce. To daje gwarancję najwyższego standardu gotowego wyrobu. Opakowania z tworzyw sztucznych stanowią wyjątkowo dobre rozwiązanie dla branży kosmetycznej, głównie ze względu na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz estetykę, które bezpośrednio wpływają na wybór konsumencki.

opakowania kosmetyczne z plastiku
opakowania kosmetyczne z tworzywa sztucznego

Opakowania plastikowe na kosmetyki do twarzy i ciała

Funkcjonalność opakowań plastikowych w branży kosmetycznej jest nieoceniona. Ich lekkość ułatwia transport i użytkowanie na co dzień, co jest szczególnie ważne dla produktów, które klienci chcą mieć zawsze przy sobie. Możliwość hermetycznego zamknięcia chroni produkty przed zanieczyszczeniem i utlenianiem, co jest kluczowe dla zachowania ich właściwości.

Bezpieczeństwo jest kolejnym kluczowym aspektem, dla którego opakowania z tworzyw sztucznych są cenione w przemyśle kosmetycznym. Stosowanie w naszej produkcji Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Higienicznej (GHP) zapewnia, że produkowane przez nas opakowania wchodzące w kontakt z żywnością są w pełni bezpieczne dla konsumenta. Potwierdzeniem są wdrożone w Maseterchem Logoplaste certyfikaty.

Estetyka opakowań plastikowych ma ogromne znaczenie dla branży kosmetycznej. Dzięki zaawansowanym technikom produkcji, opakowania mogą przybierać różnorodne, atrakcyjne formy i kolory, co pozwala markom na wyróżnienie się na rynku i przyciągnięcie uwagi konsumentów. Transparentne plastiki umożliwiają wyeksponowanie zawartości, co jest atrakcyjne dla konsumentów ceniących przejrzystość i autentyczność produktów. Możliwość łatwego brandowania i personalizacji opakowań dodatkowo wzmacnia identyfikację marki i buduje jej wizerunek.

Zobacz więcej

Opakowania kosmetyczne

Chcemy pełnić rolę partnera pierwszego wyboru w zakresie innowacji, elastyczności i szybkości, a wszystko to w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj