Piłkarska runda marzeń w wydaniu piłkarzy Lechia Zielona Góra

Wspaniałą rundę mają za sobą wspierani od lat przez Masterchem Logoplaste piłkarze KS Lechia Zielona Góra. Piąte miejsce w lidze seniorów to tylko początek.
Drużyna trenera Sawickiego awansowała do ćwierćfinału FORTUNA Pucharu Polski, eliminując po drodze między innymi ekstraklasowe Jagiellonię Białystok i Radomiaka Radom.
To największy sukces w historii zielonogórskiej piłki nożnej, a drużynę dzielą już zaledwie dwa mecze od wielkiego finału.
Pierwszą przeszkodą na wiosnę będzie nie byle kto, bo Legia Warszawa.
Na ogromne uznanie zasługują też ponadprzeciętne wyniki sekcji juniorskich, których rozwój leży na sercu naszej firmie. Młodych zawsze wspieramy i kibicujemy.
Juniorzy starsi awansowali do ligi makroregionalnej, a trampkarze młodsi do Centralnej Ligi Juniorów U-15 PZPN, która jest bezpośrednim odpowiednikiem Ekstraklasy w tej kategorii wiekowej.
Można więc śmiało powiedzieć, że była to piłkarska runda marzeń.
Cieszymy się, że nasze długotrwałe wsparcie i współpraca z klubem budują nie tylko sportowe wyniki, ale również pozwalają promując sport i zdrowe postawy wychowywać pokolenia młodych sportowców, którzy przynoszą chlubę miastu i regionowi.
Ten lokalny wymiar radości i pracy to dla nas największa nagroda i duma za nasze zaangażowanie.
Sportowcom KS Lechia Zielona Góra życzymy kolejnego udanego roku.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć Producent opakowań butelek słoików zamknięć Producent opakowań butelek słoików zamknięć Producent opakowań butelek słoików zamknięć Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj