Przygotuj się do lata z opakowaniami Masterchem!

Opakowania kosmetyczne

Postanowiliśmy poszukać dla Was najlepszych opakowań PET do produktów do opalania! Do sezonu plażowania pozostało jeszcze trochę czasu, ale już dzisiaj prezentujemy butelki PET, które nadają się do olejków ochronnych do opalania, mleczek, kremów i lekkich mgiełek orzeźwiających do twarzy i ciała.

Produkowane przez nas opakowania PET również w opcji z filtrem UV, skutecznie zabezpieczą każdy produkt przed działaniem słońca.

Tutaj idealnie sprawdzi się jedna z naszych butelek  BU-0779 z serii Universal Bottle na gwint 24/410 w komplecie z atomizerem AT024. Do mleczek do opalania polecamy butelki z serii Ocean Line na gwint 28/410 w zestawie z nakrętką SN028.

Odpowiednio dobrane opakowanie i zamknięcie ułatwi Twojemu Klientowi korzystanie z produktu.

W naszym portfolio znajdziecie jeszcze wiele innych opcji. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą TUTAJ

W ofercie Masterchem Logoplaste dostępne są opakowania o różnej zawartości surowców po recyklingu (rPET): 30%, 50%, 70% oraz 100%.
Zapewniamy możliwość kreowania własnych wzorów opakowań w komplecie z zamknięciem – od przygotowania projektu graficznego i rysunku technicznego, poprzez wizualizację w technologii 3D, aż po wykonanie prób produkcyjnych.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj