Zamknięcia i nakrętki w 100% z recyklingu w branży kosmetycznej

W Masterchem Logoplaste tworzymy niepowtarzalne zamknięcia rPET, które doskonale komponują się z naszymi opakowaniami PET. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór rozwiązań:

od nakrętek rPET w 100% z recyklingu, po zamknięcia typu disc-top, flip-top, kapy i inne detale.

W Masterchem Logoplaste zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest recykling i troska o środowisko naturalne. Wykorzystywane w produkcji zamknięć surowce z recyklingu pozwalają nam na wyeliminowanie zużycia pierwotnego surowca, a także znacząco ograniczają emisję CO2.

Nasze zamknięcia wykonane są w 100% z PIR – tworzywa o niezwykłych właściwościach termoizolacyjnych oraz z połączenia 70% PCR (możliwość wielokrotnego poddania materiału PCR recyklingowi) + 30% PP i możemy je wyprodukować w pełnej kolorystyce!

PIR to skrót od Post Industrial Recycled i oznacza surowiec wytwarzany z odpadów powstających w przemyśle. PCR to skrót od Post Consumer Recycled i oznacza surowiec wytwarzany z odpadów konsumenta końcowego. W związku z rosnącym zainteresowaniem możliwościami wykorzystania w opakowaniach materiałów pochodzących z recyklingu, nasza produkcja również dostosowując się do nowych wymagań środowiskowych.

Nasze wyroby powstają z poszanowaniem natury i w 100% podlegają recyklingowi.

Więcej o naszej ofercie eko zamknięć z tworzyw sztucznych tutaj

Zamknięcia i nakrętki 100 z recyklingu PIR PCR PP Producent opakowań butelek słoików zamknięć

.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj