Butelki z dozownikiem, nakrętką, pompką, pipetą

Plastikowe butelki z dozownikiem

W Masterchem Logoplaste posiadamy wybór ponad 300 butelek, które tworzone były z myślą o produktach kosmetycznych. Ogromny przekrój kształtów, rozmiarów, zastosowań, zamknięć.
Nasze butelki mogą zawierać mydła, żele, perfumy, pianki, balsamy, szampony. Nadają się zarówno na produkty płynne jak i gęste formuły.

 

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

 

Część z tych kosmetyków wymaga odpowiedniej aplikacji, dlatego oferta butelek z dozownikiem kosmetycznym w Masterchem jest bardzo rozbudowana.

Posiadamy ponad 100 różnych modeli opakowań, które doskonale komponują się z dozownikami do mydła. Dodatkowo oferujemy dozowniki kosmetyczne na hydrolaty, toniki, w kolorach: srebrnym, złotym, białym oraz spryskiwacze kosmetyczne i atomizery na płynne mgiełki, olejki.

 

Butelki z dozownikiem na mydło

W Masterchem Logoplaste posiadamy specjalną ofertę dla producentów mydła. Butelki z linii SOAP są zaprojektowane właśnie pod ten produkt. Klasyczne kształty, pojemności 300 ml i 500 ml - to produkt dedykowany tym właśnie kosmetykom, ale posiadamy też wiele butelek, które w połączeniu z odpowiednim dozownikiem, idealnie posłużą na opakowanie na mydło dla producentów preferujących inne, często bardziej dopasowane do własnego produktu rozwiązania (TILA ROUND).

 

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

 

 

Butelka i pompka pianotwórcza

Butelki z serii FOAM - butelki o różnych kształtach, w zestawie z pompką pianotwórczą to propozycja dla producentów mydeł, żeli, pianek do golenia lub układania włosów.

 

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

 

Butelki z zakraplaczem

Oferujemy zakraplacze złote, srebrne i matowe. Pipety pasujące do buteleczek o niewielkiej pojemności z serii GLASS PET o pojemności 30 ml 50 ml (wysokości nie przekraczającej długości zakraplacza - max 89 mm).

W Masterchem Logoplaste oferujemy możliwość kreowania własnych wzorów opakowań w komplecie z zamknięciem – od przygotowania projektu graficznego i rysunku technicznego, poprzez wizualizację w technologii 3D, aż po wykonanie prób produkcyjnych.

 

Chcemy żeby nasz wkład w gospodarkę o obiegu zamkniętym był jak największy dlatego skomponuj z nami swój własny zestaw w duchu ZERO WASTE.
W naszej ofercie dostępne są opakowania:

  • 30% rPET,
  • 50% rPET,
  • 70% rPET,
  • 100% rPET.

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj