Innowacyjne opakowania. Wywiad z Piotrem Wasilewskim w MBA Manager

W majowym numerze „MBA Manager” pojawił się wywiad z Panem Piotrem Wasilewskim, współwłaścicielem Masterchem, który opowiada o specyfice firmy rodzinnej oraz jej dynamicznym rozwoju.

„Innowacyjne opakowania”. Tak zatytułowany został wywiad z Panem Piotrem Wasilewskim. Współwłaściciel Masterchem tłumaczy specyfikę funkcjonowania firmy, w którym ważnym ogniwem są pracownicy. Masterchem jako firma rodzinna działa prężnie i stale się rozwija. Głównym motywatorem dla firmy jest osoba Pana Wojciecha Wasilewskiego, dyrektora generalnego. Właściciele firmy – ojciec i syn – bardzo dobrze się rozumieją na każdym polu biznesowym, wspierają się i motywują do kolejnych działań. Nie bez znaczenia są również inni pracownicy, jak dyrektor produkcji Pan Witold Wiśniewski, który jest w firmie od początku i zna bardzo dobrze jej specyfikę.

Ważną częścią Masterchem są pracownicy. Jak mówi Pan Piotr, udało się przez lata zbudować zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy identyfikują się z firmą i bez których sukces nie byłby możliwy. W dobrych relacjach pomagają bezpośrednie kontakty na płaszczyźnie zarząd-pracownicy, które ułatwiają przepływ informacji i trafność podejmowanych decyzji.

Nowe technologie sprzyjają rozwojowi

Nasza firma stawia na nowe technologie. Staramy się zawsze być pierwsi we wdrażaniu produktów, których nie mają inni. Pomaga w tym rozbudowany park maszyn. Posiadamy m.in. pierwsze w Europie maszyny do produkcji opakowań PET, maszyny Nissei ASB z głębokim chwytem i butelki PP formowane metodą wtrysku z rozdmuchem. Te i inne technologie pomagają Masterchem w stawaniu się liderem w branży opakowaniowej.

Obszerny wywiad z panem Piotrem Wasilewskim można przeczytać w magazynie, str.54-57. Zachęcamy do pobrania PDF.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj