Jakość w Masterchem

W firmie stoimy na straży jakości wyrobów. W naszym laboratorium badamy jakość produktów na każdym etapie produkcji.

Dzięki dbałości o każdy szczegół podczas produkcji naszych wyrobów, a także szczegółowej całodobowej kontroli jakości możemy poszczycić się bardzo niskim współczynnikiem reklamacji, która oscyluje na granicy 0,03%. Skąd taki wynik?

Przede wszystkim jest to zasługa naszego Działu Kontroli Jakości, gdzie pracują wysoko wykwalifikowani pracownicy Masterchem. To właśnie w Dziale Kontroli Jakości odbywa się bardzo szczegółowa i kompletnie nieprzerwana kontrola wyrobu gotowego. Dzieje się to na legalizowanym specjalistycznym sprzęcie kontrolno-pomiarowym w oparciu o wypracowane wewnętrzne metodyki badań oraz europejskie standardy jakości.

Stały rozwój produkcji i niezawodne maszyny gwarantujące jakość

W naszej firmie bardzo mocno zależy nam na wewnętrznej i zewnętrznej kontroli. Ta ostatnia przeprowadzana jest przez akredytowane laboratoria. Wszystko po to, aby każdy produkt, który trafi w ręce naszych Klientów spełniał oczekiwania i najwyższe standardy.

Cały czas intensywnie się rozwijamy, czego efektem jest również zakup nowych maszyn, w tym nowe urządzenia do produkcji różnego rodzaju zamknięć – o czym pisaliśmy tutaj.

Gwarantem naszej jakości są urządzenia pomiarowe w postaci automatycznego centrum pomiarowego GAWIS firmy AGR, maszyny do badania wytrzymałości na nacisk TOP LOAD TESTER oraz pojemności całkowitej VOLUME TESTER firmy AGR, maszyny pomiarowej do badania grubości ścianek pojemników PET P9800 firmy AGR, maszyny do pomiarów grubości ścianek prefomr PTG5004 firmy AGR, spektrofotometru Xrite do oceny zgodności kolorów czy komory szczelności.

Certyfikaty jakości

Nasza firma posiada certyfikaty ISO 9001:2008 (System Zarządzania Jakością), ISO 15593:2010 Opakowania (Zarządzanie higieną w produkcji opakowań do produktów spożywczych), ISO 15378:2015 (Materiały na opakowania bezpośrednie produktów leczniczych. Wymagania szczególne dotyczące zastosowania), ISO 9001:2000 z uwzględnieniem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o standaryzacji naszej produkcji oraz o praktykach przez nas stosowanych, aby wyprodukować produkt najwyższej jakości, zachęcamy do kontaktu.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj