Słoiki PET i rPET

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Słoiki Pet – ponad 100 wzorów słoików

Jesteśmy producentem opakowań kosmetycznych, słoików do artykułów spożywczych, leków, chemii gospodarczej oraz alkoholu. Projektujemy i produkujemy słoiki z tworzyw sztucznych, słoiki i butelki PET i r-PET. Słoiki PET produkcji Masterchem Logoplaste dostępne są w różnych kształtach i pojemności od 25 ml do 10 000 ml.

Słoiki PET na kosmetyki

Jesteśmy producentem słoików kosmetycznych o najwyższym standardzie. Nasze słoiki produkujemy z tworzywa sztucznego PET i r-PET (plastikowy słoik PET, ponownie przetworzony w procesie recyklingu). Nasze słoiki izolują produkt od środowiska zewnętrznego, zapewniają ochronę mikrobiologiczną a jednocześnie przeciwdziałają utracie jakości produktu.

Słoiki PET na artykuły spożywcze

Nasze opakowania spożywcze – słoiki PET przeznaczone do kontaktu z żywnością są zgodne z najbardziej wymagającymi przepisami i zasadami na poziomie krajowym i międzynarodowym. Wynika to w dużej mierze z wdrożonych procedur, dzięki którym wykorzystujemy w produkcji tylko certyfikowane surowce. To daje gwarancję najwyższego standardu gotowego wyrobu.

Inspirujemy z nowym słoikiem PET z serii Be Square!

Słoiki PET – produkty farmaceutyczne i suplementy diety

Zapewniamy niestandardowe rozwiązania w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych dla branży farmaceutycznej. Nasze opakowania można również wykorzystać do suplementów diety, takich jak: odżywki dla sportowców, produkty ziołowe. Produkowane przez nas słoiki do produktów farmaceutycznych i suplementów diety spełniają wszystkie restrykcyjne normy, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne w użyciu.
Polecamy nasze opakowania Power Packer do suplementów diety i produktów farmaceutycznych oraz opakowania farmaceutyczne z serii Vita Packers.
Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji i staranności w produkcji jest certyfikat ISO 15378:2015 na produkcję opakowań dla branży farmaceutycznej.
Więcej informacji na temat opakowań farmaceutycznych i dla suplementów diety

Zakrętki i zamknięcia do opakowań PET

W ofercie Masterchem znajdziecie Państwo całą gamę zamknięć dedykowanych butelkom i słoikom plastikowych. Są to miedzy innymi: atomizery i triggery do butelek, dozowniki, spryskiwacze, spieniacze, nakrętki typu Flip-top, standardowe zamknięcia i nakrętki.
Oferujemy ponad 60 produktów produkcji Masterchem Logoplaste dostępnych w pełnej gamie kolorystycznej oraz szereg zamknięć na małe i duże gwinty.
Polecamy Trigger TS006 – zamknięcia, które posiadają wszechstronne zastosowanie w branży chemicznej i nie tylko!