Małe opakowania i wiele zastosowań. Nowa linia Mini Shower Gel

W naszej ofercie pojawiła się linia produktowa Mini Shower Gel. Pojemników o małej gramaturze jest u nas coraz więcej.

W naszej ofercie pojawiła się linia produktowa Mini Shower Gel, która charakteryzuje się małą pojemnością. Znajdziemy w niej pojemniki o objętościach 30 ml, 100 ml, 125 ml i 150 ml. Tego typu opakowania sprawdzą się idealnie dla producentów kosmetyków, którzy chcą rozszerzyć swoje linie o produkty travel size.

 

Kosmetyki travel size i oferta Masterchem

Kosmetyki travel size są produktem przeznaczonym głównie dla podróżujących samolotami, ale nie tylko. Kosmetyków o mniejszej pojemności używają osoby, które często podróżują prywatnie i służbowo. Z takich rozwiązań korzystają chętnie hotele i pensjonaty, oferując gościom łazienkowe kosmetyki w standardzie. Są również ciekawą formą reklamy jako produkt promocyjny czy testowy.

Masterchem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Oprócz wspomnianej linii opakowań Mini Shower Gel o charakterystycznym kształcie, przeznaczonej do kosmetyków pielęgnacyjnych, posiadamy również szereg innych opakowań, które wpisują się w trend produktów o mniejszych pojemnościach czy gramaturach. Są to m.in. słoiki z linii Mini Straight Cylindrical czy inne butelki o pojemnościach od 30 ml.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami z serii Mini Shower Gel.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj