MASTERCHEM częścią grupy LOGOPLASTE

MASTERCHEM częścią grupy LOGOPLASTE

W dniu 28.02.2020 r. firma Masterchem stała się częścią Grupy Logoplaste. Nasza firma funkcjonuje już jako Masterchem Logoplaste, a funkcję CEO pełni Piotr Wasilewski.

Dzięki elastycznej i szerokiej ofercie produktowej Masterchem Logoplaste wniesie wartość dodaną dla klientów Grupy. Jesteśmy producentem opakowań PET przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, produktów alkoholowych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem technologicznym wraz z zintegrowaną narzędziownią, a naszym celem jest  przede wszystkim dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów w elastyczny sposób.

Piotr Wasilewski, CEO Masterchem Logoplaste  z dumą ocenia nową współpracę: „Połączenie z tak silnym partnerem jakim jest Grupa Logoplaste, umożliwi obu firmom jeszcze bardziej dynamiczny wzrost i wspieranie potrzeb klientów na nowych rynkach. Widzimy istotne korzyści ze współpracy i ogromnie cieszy nas fakt, iż jesteśmy częścią Grupy Logoplaste”.

Gerardo Chiaia, dyrektor generalny Logoplaste, z entuzjazmem ocenia nową akwizycję: „Masterchem Logoplaste umożliwi obu firmom podniesienie jakości obsługi klientów dzięki kompletnej gamie rozwiązań, od kreowania pomysłów i projektowania, przez tworzenie krótkich serii butelek i zamknięć, aż po produkcję wysokonakładową. Z uwagi na gwałtowne zmiany trendów konsumenckich zależy nam, by pełnić rolę partnera pierwszego wyboru w zakresie innowacji, elastyczności i szybkości, wszystko to w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. To partnerstwo przyniesie wiele korzyści nam i naszym klientom.”

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj