Masterchem na targach Packaging Innovations

Między 2 a 3 kwietnia w Warszawie będziemy obecni na jednym z największych międzynarodowych wydarzeń branżowych na świecie. Zapraszamy na nasze stoisko C10, gdzie szerzej zaprezentujemy ofertę Masterchem.

Prestiżowe targi o wieloletniej tradycji

Targi Packaging Innovations to najważniejsze branżowe wydarzenie w naszym kalendarzu. Organizowane już po raz 11. jest ono kluczowym spotkaniem przedstawicieli branży opakowań z całego świata. Z każdym rokiem przestrzeń targowa jest coraz większa, rośnie także liczba wystawców, a organizatorzy współpracują ze znanymi i cenionymi ekspertami z branży.

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations to okazja do poznania oferty producentów i dostawców opakowań, a także bezpłatne wykłady w dwóch strefach workShops. Każdego roku na targach zaprezentowane są również liczne produktowe innowacje.

Masterchem na targach Packaging Innovations

Podczas targów będziemy prezentować naszą ofertę na nowoczesnym, funkcjonalnie zaprojektowanym stoisku, na którym znajdą się nasze opakowania oraz zamknięcia.

Nowoczesne technologie i park maszynowy pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego klienta. Posiadamy własny dział wdrożeń, umożliwiający nam realizację dowolnego projektu. Dużą wagę przywiązujemy do kontroli jakości, pracujemy zgodnie z normami jakości ISO, a nasze produkty posiadają niezbędne w danej branży certyfikaty i atesty.

Zapraszamy na nasze stoisko!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i bliższego poznania oferty Masterchem. Obsługujemy zarówno duże firmy produkcyjne jak i mniejszych przedsiębiorców. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań każdego naszego klienta.

Do zobaczenia na stanowisku C10 (Hala Zielona)!

Zespół Masterchem

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj