Masterchem oficjalnym sponsorem Battle Of Europe

W najbliższy weekend, 8 i 9 lipca 2017 r., na zielonogórskim stadionie żużlowym odbędzie się finał Międzynarodowych Charytatywnych Zawodów CrossFit „Battle Of Europe”.  Impreza to nie tylko sportowe emocje, ale przede wszystkim akcja charytatywna. Firma Masterchem dołączyła do niej jako jeden ze sponsorów. 

battle of europe

Zawody realizowane są przy współpracy klubu CrossFit 8K48, Stowarzyszenia Centrum Metamorfoz, Stowarzyszenia Warto jest Pomagać, Falubaz Pomaga oraz Urzędu Miasta Zielona Góra. 

Szczytny cel

Celem imprezy jest wyposażenie Wojewódzkiego Szpitala Matki i Dziecka w Zielonej Górze. Organizatorzy liczą na uzbieranie ok. 250 tys. zł do końca września i ok. 500 tys. zł do końca roku oraz kilka milionów zł na wyposażenie placówki szpitalnej. 

Sportowe zmagania

Twarzą zawodów będzie Marcin Szybaj, najlepszy polski zawodnik oraz 12. zawodnik CrossFit w Europie. Podczas imprezy do sportowych zmagań stanie 136 zawodników w czterech kategoriach: ELITE WOMEN, ELITE MEN, MASTERS 35+ MEN oraz OPEN. Najlepsi sportowcy z całej Europy zostali wyłonieni w trakcie eliminacji, które trwały od marca br. 

Relacja na żywo

Zawody Battle Of Europe będzie można zobaczyć na żywo na stadionie żużlowym w Zielonej Górze albo w ogólnopolskiej telewizji podczas transmisji wydarzenia. Bilety można kupić na abilet.pl w cenie 40 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na główny cel charytatywny imprezy. 

Liczne atrakcje

Oprócz sportowych emocji, które będą nam towarzyszyły podczas dwóch dni sportowych zmagań, organizatorzy przygotowali atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych uczestników. Przed finałem zawodów odbędzie się koncert MEZO.

 

Zachęcamy do udziału! 

Więcej informacji o imprezie na profilu facebookowym Battle Of Europe.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj