Masterchem z „Parszywą 12”!

Już 24 czerwca wystartuje VIII Cross Zielonogórski „Parszywa 12.”. Nasza firma jest sponsorem tego wydarzenia.

Nasza firma od lat z chęcią wspiera sportowe inicjatywy, a nasi pracownicy aktywnie uczestniczą w wielu zawodach. VIII Cross Zielonogórski „Parszywa 12” to kolejne wydarzenie sportowe, które sponsoruje Masterchem.

Bieg odbywa się w Zielonej Górze na terenie lasów Piastowskich. Jest to jedno z ulubionych miejsc zielonogórzan, którzy właśnie tu aktywnie spędzają swój wolny czas, spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerach lub konno, a zimą jeżdżą na sankach i nartach. Udział w Crossie będzie ciekawym urozmaiceniem pomiędzy startami na twardych nawierzchniach, a las posłuży dodatkowo jako ochrona przed letnim słońcem.

Sport w Masterchem ma szczególne miejsce

Dla zarządzających firmą Masterchem, sport jest bardzo ważną częścią przedsiębiorstwa. Jest nie tylko odskocznią i relaksem, ale również przykładem budowania zdrowych relacji między pracownikami. Sport w firmie to podstawa zdrowych proporcji w stawianiu czoła problemom dnia codziennego. Uczy, motywuje i odpręża. Właściciel Masterchem, Pan Piotr Wasilewski, od lat startuje w maratonach rowerowych. Udało mu się również aktywować i zbudować zakładową drużynę rowerową, która godnie reprezentuje wizerunek firmy w regionie i w całej Polsce.

Pracownicy Masterchem sami uczestniczą w licznych biegach, maratonach czy ultramaratonach, odbywających się w regionie. Od właścicieli otrzymują pełne wsparcie, dobre słowo oraz motywację. Sport dla firmy Masterchem jest nieodłącznym elementem funkcjonowania zakładu. Udział w zawodach traktowany jest jako naturalna część życia w firmie. Jest to godny przykład idei work-life balance, czyli równowagi między życiem zawodowym i osobistym.

Firma z chęcią wspiera wszelkie inicjatywy związane z aktywnością fizyczną i zdrowym współzawodnictwem. Nie dziwi więc zaangażowanie Masterchem w VIII Cross Zielonogórski „Parszywa 12”, który startuje już 24 czerwca na terenie lasów Piastowskich w Zielonej Górze. Liczymy na dobre zawody w ramach zasad fair play!

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj