Nasze nakrętki w drewnianej odsłonie

Drewno dzięki swoim walorom estetycznym pozwala na tworzenie nowoczesnych projektów, również w formie nakrętek do opakowań. W Masterchem tworzymy na życzenie drewniane nakrętki.

Światowi designerzy co rusz udowadniają, że drewno pasuje do nowoczesnych form. Ten bardzo plastyczny, estetyczny i przede wszystkim szlachetny materiał bardzo dobrze komponuje się z innymi tworzywami czy surowcami. Nie inaczej jest w branży opakowaniowej. Drewno dzięki swoim walorom pasuje do opakowań kosmetyków, leków czy farmaceutyków.

Masterchem drewniane opakowania Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Otrzymywaliśmy wiele zapytań odnośnie możliwości tworzenia niestandardowych i ekskluzywnych rozwiązań, również w formie drewnianych opakowań. W Masterchem tworzymy nakrętki w nowej, drewniane odsłonie. Do produkcji nakrętek i nakładek wykorzystujemy drewno dębowe. Tego typu produkty z pewnością sprawdzą się u miłośników naturalnego designu.

Jeśli interesują Państwa niestandardowe oraz ekologiczne, drewniane produkty zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności, mając do dyspozycji specjalistyczny park maszyn, jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej unikalne produkty opakowaniowe. Dokładamy wszelkich starań, aby końcowy wyrób zadowolił najbardziej wymagających Klientów.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj