Nowa flota, lepsza jakość

Własna flota samochodowa to element, który wyróżnia nas na rynku – dzięki niej możemy dostosować się do terminów naszych Klientów bez konieczności polegania na zewnętrznej firmie. Ostatnio do naszych pojazdów dołączyły kolejne, które ułatwią nam realizację zleceń i podniosą nasze usługi na jeszcze wyższy poziom. 

Własny dział logistyczny

Decydując się na współpracę z nami, nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę. Dzięki naszemu własnemu działowi logistycznemu, jesteśmy w stanie skoordynować proces produkcji z dostawą tak, aby dostarczyć im niezbędne produkty w najbardziej optymalnym czasie. Sprawna komunikacja między logistyką a naszymi kierowcami umożliwia duże oszczędności czasu w najbardziej trudnych sytuacjach. Dzięki temu nasz towar  jest zawsze na czas, a wysyłkę możemy w łatwy sposób dostosowywać  do indywidualnych potrzeb adresatów. 

Nowoczesna flota

Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego dysponujemy nowoczesną flotą samochodową, na którą składają się ciężarówki marki Mercedes-Benz. Doświadczenie pokazało nam, że to najlepsze rozwiązanie wśród pojazdów do transportu dystrybucyjnego. Dzięki wysokiej pojemności ładunkowej przy zachowaniu standardów ekonomicznych, możemy zaoferować konkurencyjne koszty transportu. 

Doświadczeni kierowcy

Za sterami naszych ciężarówek zasiadają nasi doświadczeni kierowcy doskonale przygotowani do długich tras i wszelkich sytuacji, jakie spotkać można na drodze. To odpowiedzialne osoby w ogromnym doświadczeniem za kółkiem, a także wieloletni pracownicy firmy Masterchem. Razem dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych klientów.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj