Nowa, mniejsza butelka z serii FOAM już w ofercie!

Jesteśmy przekonani, że ten zestaw Cię zachwyci. Prosty, a zarazem elegancki kształt butelek z serii FOAM w komplecie z pompką pianotwórczą RF009!

Dla wielu klientów pianka to doskonała forma kosmetyku do mycia oraz pielęgnacji. Uzupełnieniem oferty Masterchem Logoplaste jest nowa, mniejsza butelka z linii FOAM o pojemności 100 ml. W naszym portfolio produktowym wszystkie opakowania dostępne są w wersji transparentnej oraz w każdej dowolnej kolorystyce.

Rozwijanie mocy produkcyjnych i stałe zaopatrywanie w najwyższe jakościowo rozwiązania sprawiają, że gwarantujemy szybką i sprawną realizację zamówień. Wszystkie nasze opakowania posiadają niezbędne certyfikaty, a w procesie produkcji stosujemy najnowsze technologie, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości.

Dbając o zrównoważony rozwój, każde nasze opakowanie może być wyprodukowane z granulatu pochodzącego z recyklingu. Poddane recyklingowi wyroby otwierają nowy cykl życia produktów. W ten sposób tworzymy nową wartość, przy jednoczesnym poszanowaniu zasobów natury.

Karta produktowa seria FOAM

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży: info@mch.com.pl

Pełna oferta produktowa dostępna na naszej stronie: www.mch.com.pl

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj