Nowa rodzina opakowań – Softener

W naszej ofercie pojawiła się nowa linia produktowa opakowań. Rodzina Softener dołączyła do grona opakowań chemii gospodarczej.

W Masterchem nie zwalniamy tempa. W naszej ofercie co rusz pojawiają się nowe rodziny opakowań. Ma to związek z zapotrzebowaniem klientów na konkretne wzory i produkty, a także z ciągłym rozwojem rynku. Dodatkowo posiadając nowoczesne maszyny i technologie jesteśmy w stanie kreować nowe trendy, a także zaspokajać potrzebny najbardziej wymagających klientów. Zobacz nasz park maszyn.

Od 16 lat dostarczamy opakowania dla chemii gospodarczej. Bardzo dobrze znamy tę branżę i jej potrzeby. Obecnie w naszej ofercie pojawiła się kolejna rodzina butelek przeznaczona właśnie do tej dziedziny. Linia Softener dedykowana jest do płynów do płukania oraz wszelkich innych płynów przeznaczonych do gospodarstwa domowego. Butelki mają pojemności 500, 750, 1000, 1500 i 2000 ml.

Do każdej butelki proponowane jest odpowiednie zamknięcie – rodzaj nakrętki oraz gwint. Zachęcamy do przejrzenia oferty nowej linii opakowań Softener.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj