Nowe opakowania dla kosmetyków hotelowych

Właściciele hoteli i pensjonatów doskonale wiedzą, że to właśnie łazienka świadczy o standardzie pokoju. Liczy się jej czystość, ogólny wygląd, a także wyposażenie. Niemałe znaczenie mają kosmetyki, dzięki którym goście hotelu mogą cieszyć się naprawdę komfortowym pobytem.

Kosmetyki hotelowe, zamknięte w stylowych i eleganckich pojemnikach, sprawią, że każdy gość poczuje się wyjątkowo. Funkcjonalne kształty i zamknięcia zapewnią natomiast wygodę użytkowania, wpływając bezpośrednio na zadowolenie klienta i jego ocenę wynajmowanego lokum. 

Buteleczki o niewielkich pojemnościach zapewniają higienę i są doskonałą alternatywą dla saszetek, które są niewygodne w użyciu i mogą być wykorzystane tylko raz, ponieważ otwarcie saszetki powoduje utratę właściwości znajdującego się w niej kosmetyku. 

Jeśli więc chcesz zapewnić swoim gościom luksus, wybierz trwałe i wygodne buteleczki PET, wykonane z termoplastycznego polimeru, gwarantującego bezpieczeństwo i odpornego na uszkodzenia mechaniczne – przede wszystkim na stłuczenia. 

Pamiętaj także o wysokiej jakości samych kosmetyków. Aby mieć pewność, że są bezpieczne i będą odpowiadać każdym gustom wybierz takie, które: 

– są naturalne i nie powodują uczuleń,

– zawierają, jak najmniej barwników i aromatów,

– są dostosowane do Twoich gości – ich przyzwyczajeń, wynikających na przykład z zamieszkiwanego regionu.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj