Opakowania do suplementów diety

Producent opakowań do suplementów diety

Dostarczamy wysokiej klasy rozwiązania w zakresie opakowań plastikowych od 1992 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę ekspercką i zaplecze maszyn do produkcji butelek i słoików plastikowych do suplementów diety. Opakowania z plastiku są wyjątkowo odpowiednie dla suplementów diety, takich jak: białka, kreatyna, witaminy, minerały oraz przedtreningówki z kilku kluczowych powodów, które dotyczą bezpieczeństwa, trwałości, funkcjonalności oraz aspektów środowiskowych.

Opakowania do suplementów diety mają wiele wymagań technicznych i regulacyjnych. Niewłaściwe warunki przechowywania suplementów mogą mieć wpływ na ich przydatność do użycia, dlatego opakowania farmaceutyczne muszą spełniać określone wymagania zanim zostaną dopuszczone do obrotu. Kluczowe znaczenie mają w tym przypadku takie czynniki jak: ograniczenie dopływu światła, ochrona przed działaniem wilgoci, bezpieczne zamknięcie, które uniemożliwi małemu dziecku otwarcie fiolki.

Jesteśmy w stanie zapewnić niestandardowe rozwiązania w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych dla branży suplementów diety, które łączą użyteczność, wydajność i tożsamość marki. Produkowane przez nas słoiki PET i butelki PET do suplementów diety spełniają wszystkie restrykcyjne normy, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne w użyciu.  Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji i staranności w produkcji jest certyfikat ISO 15378:2015 na produkcję opakowań dla branży farmaceutycznej.

opakowania do suplementów diety z plastiku
opakowania do suplementów diety PET i rPET

Opakowania plastikowe do suplementów diety

W Masterchem Logoplaste produkujemy opakowania farmaceutyczne przy zachowaniu wszelkich europejskich standardów i korzystając z nowoczesnych urządzeń. Stosowanie w naszym zakładzie Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Higienicznej (GHP) zapewnia, że produkowane przez nas opakowania wchodzące w kontakt z żywnością są w pełni bezpieczne dla konsumenta. Dbamy o jakość wyrobu finalnego jak i o bezpieczeństwo naszych Klientów.

Masz pytania? Napisz do nas przez formularz lub bezpośrednio na sales@mch.com.pl - rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Zobacz więcej

Opakowania do suplementów diety

Chcemy pełnić rolę partnera pierwszego wyboru w zakresie innowacji, elastyczności i szybkości, a wszystko to w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj