Opakowania kosmetyczne z tworzyw sztucznych

Opakowania kosmetyczne z recyklingu

W naszym katalogi online odnajdziesz mnóstwo inspiracji i możliwych sposobów na wykorzystanie wysokiej jakości opakowań do kosmetyków od sprawdzonego producenta działającego w obszarze opakowań kosmetycznych. Szczególnie polecamy uwadze ostatnie inspiracje dotyczące serii opakowań kosmetycznych z serii podstawowej BOSTON.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości, w tym opakowania dedykowane branżom takim jak: kosmetyczna, farmaceutyczna, chemiczna. Jeśli poszukujesz opakowań kosmetycznych w hurtowni opakowań – pamiętaj, że jako producent również mamy esklep z opakowaniami kosmetycznymi dostępnymi od ręki.

Opakowania kosmetyczne producent – hurtownia

Rola opakowań w kosmetyce jest ogromna. Opakowanie bardzo często decyduje o wyborze danego kosmetyku przez konsumenta. Pamiętajmy jednak, że świadomość naszych klientów rośnie w dynamicznym tempie. Coraz więcej znanych marek decyduje się na opakowania biodegradowalne by uczestniczyć w gospodarce o obiegu zamkniętym. Nasze opakowania komatyczne spełniają wszystkie normy związane z ekologiczną produkcją: dotyczące zmniejszania emisji CO2, zmniejszania zużycia energii i zmniejszenia zużycia wody. Jesteśmy również zwolennikami ekoprojektowania, ponieważ to na tym etapie tak naprawdę decydujemy w 80% o wpływie produktu na środowisko.

Aplikator, atomizer, pompka czy kroplomierz (pipeta) – jakie opakowanie do kosmetyków wybrać?

Nasze opakowania kosmetyczne z pompką pianotwórczą są odpowiednie dla żeli do kąpieli, szamponów, balsamów czy odżywek. Butelki z atomizerem umożliwią rozpylanie kosmetyków w mgiełce. Wśród dedykowanych opakowań do kosmetyków znajdą Państwo także butelki z aplikatorem, dozownikiem kosmetycznym, spryskiwaczem kosmetycznym, kroplomierzem (zakraplaczem) czy nakrętkami, a także słoiki z tradycyjnym zamknięciem. Pamiętaj, że możemy zwiększyć żywotność kosmetyków barwiąc opakowanie PET na ciemny kolor, co nie jest ekologicznym działaniem, ale jest często pożądanym w branży kosmetycznej. Nasze opakowania nadają się do przechowywania wszystkich zawartości kosmetyków: opakowania na kosmetyki sypkie (suche), opakowania na kosmetyki mokre (płyny kosmetyczne), opakowania na kosmetyki o tłustej konsystencji

Dlaczego opakowania PET i rPET są idealne do kosmetyków?

  • przede wszystkim są bardzo lekkie, elastyczne i wytrzymałe (idealne do transportu),
  • nie przepuszczają wilgoci,
  • nie przepuszczają promieni słonecznych przy wyborze ciemnych kolorów opakowań,
  • zapewnią doskonałą ochronę przed uszkodzeniem,
  • gwarantują długotrwałą świeżość i odpowiednią wytrzymałość.

Czy ekologiczne opakowania do kosmetyków profesjonalnych są trwałe?

Jako producent opakowań kosmetycznych tworzymy butelki PET i słoiki PET nadające się do przechowania Twoich kosmetyków.W Masterchem znajdziesz okrągłe, kwadratowe i trójkątne butelki i słoiki plastikowe, o różnych pojemnościach i gwintach, które dostosowujemy do wymagań Twojego kosmetyku. Nasza oferta ekologicznych opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych jest bardzo szeroka. Mamy specjalne dedykowane linie butelek i słoików projektowane z myślą o branży kosmetycznej. Opakowania są również dostępne w różnych ilościach – od detalicznych w pojedynczych sztukach (nasz detaliczny sklep z opakowaniami PET esklep) do hurtowych i produkcyjnych (MOQ zawarty przy każdym produkcie).

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj