Opakowania kosmetyczne z tworzyw sztucznych

Opakowania kosmetyczne z recyklingu

W naszym portfolio znajdziesz mnóstwo inspiracji na wykorzystanie wysokiej jakości opakowań do kosmetyków. Szczególnie polecamy Waszej uwadze serię opakowań kosmetycznych z serii FLAT BASED BOSTON.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

W Masterchem dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości, w tym opakowania dedykowane branżom takim jak: kosmetyczna, farmaceutyczna, chemiczna. Jeśli poszukujesz opakowań kosmetycznych w ilości detalicznej – pamiętaj, że możesz je zamówić w naszym e-sklepie.

Opakowania kosmetyczne producent

Rola opakowań w kosmetyce jest ogromna. Opakowanie bardzo często decyduje o wyborze danego kosmetyku przez konsumenta. Pamiętajmy jednak, że świadomość naszych klientów rośnie w dynamicznym tempie. Nasze opakowania kosmetyczne spełniają wszystkie wytyczne związane z ekologiczną produkcją: dotyczące zmniejszania emisji CO2, zmniejszania zużycia energii i zmniejszenia zużycia wody. Edukujemy również naszych klientów w kwestii ekoprojektowania, ponieważ to na tym etapie tak naprawdę mamy ogromny wpływ na środowisko.

Aplikator, atomizer, pompka czy kroplomierz (pipeta) – jakie opakowanie do kosmetyków wybrać?

Nasze opakowania kosmetyczne z pompką pianotwórczą są odpowiednie dla żeli do kąpieli, szamponów, balsamów czy odżywek. Butelki z atomizerem umożliwią rozpylanie kosmetyków w mgiełce. Wśród dedykowanych opakowań do kosmetyków znajdziecie również butelki z aplikatorem, dozownikiem kosmetycznym, spryskiwaczem kosmetycznym, kroplomierzem (zakraplaczem) czy nakrętkami, a także słoiki z tradycyjnym zamknięciem. Nasze opakowania nadają się do przechowywania wszystkich zawartości kosmetyków. Polecamy opakowania na kosmetyki sypkie (suche), opakowania na kosmetyki mokre (płyny, żele, toniki, szampony), opakowania na kosmetyki o tłustej konsystencji (kremy, maski do włosów, peelingi).

Dlaczego opakowania PET i rPET są idealne do kosmetyków?

  • przede wszystkim są bardzo lekkie, elastyczne i wytrzymałe (szczególnie podczas transportu),
  • nie przepuszczają wilgoci,
  • nie przepuszczają promieni słonecznych – przy wyborze ciemnych kolorów opakowań,
  • zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniem,
  • gwarantują długotrwałą świeżość i odpowiednią wytrzymałość.

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj