Opakowania PET do przynęt wędkarskich

Opakowania plastikowe na przynęty, kulki proteinowe i  akcesoria wędkarskie

Wędkarstwo to popularne hobby i sport na całym świecie, a zapotrzebowanie na produkty i akcesoria wędkarskie stale rośnie. Niezależnie od tego, czy pakujesz kulki proteinowe, waftersy, pellety, zwróć uwagę na kilka aspektów opakowania. To właśnie sposób pakowania Twojego produktu ma duży wpływ na to, czy klienci się nim zainteresują i jest równie ważne jak sam produkt.

Słoiki na produkty wędkarskie

Chociaż istnieje wiele opcji pakowania produktów, to właśnie słoiki pet są doskonałym przykładem wszechstronnej opcji, którą można dostosować do większości branż, oferując przy tym bardziej zrównoważony wybór. W naszej ofercie dostępne są słoiki pet w różnych kształtach i pojemności od 25 ml do 10 000 ml.

Poznaj naszą ofertę słoików

Mamy doświadczenie w pracy z wieloma branżami i markami. Jesteśmy przekonani, że z naszym opakowaniami pomożemy Ci trafić na półki sklepowe w najlepszej możliwej wersji.

Wesprzemy Cię na każdym etapie Twojego zamówienia: od doradztwa przy decyzjach projektowych do pełnego wdrożenia i produkcji opakowania.

Zobacz więcej: https://www.mch.com.pl/kompleksowa-obsluga/

Dlaczego warto wybrać słoiki z surowca PET?

PET jest zrównoważonym materiałem opakowaniowym. Odpowiednio zagospodarowany może otrzymać drugie życie w postaci kolejnego opakowania.

  • Opakowania PET mogą być przezroczyste jak szkło, nie tłuką się tak łatwo, są zdecydowanie lżejsze niż szklane, a do ich produkcji wykorzystuje się znacznie mniej materiału.
  • Opakowania PET są bardzo elastyczne i wytrzymałe.
  • PET posiada zasadniczą zaletę – jest łatwo i efektywnie przetwarzalny.
  • Butelki PET o wysokiej zawartości materiałów z recyklingu mają wyraźną przewagę pod względem niższego wpływu na środowisko.

Więcej o zrównoważonych opakowaniach TUTAJ

 

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj