Outlet w świecie opakowań? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Na stronie Masterchem uruchomiliśmy outlet, gdzie znajdziecie kilkaset produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Do tej pory słowo outlet kojarzyło się najczęściej z wyprzedażami w sklepach odzieżowych, gdzie produkty ze starszej kolekcji można kupić o kilkadziesiąt procent taniej. Pomysł ten postanowiliśmy przenieść na grunt naszej branży. Przecenić opakowania i nakrętki? Dlaczego nie!

Pełnowartościowy towar

Robimy to z powodzeniem od lat. Na outlet trafiają produkty tańsze o 20 % od pierwotnej ceny. To butelki, nakrętki i preformy.

Pewnie ciekawi Was odpowiedź na pytanie, skąd mamy rzeczy, które trafiają do outletu? Po pierwsze jest to w całości towar pełnowartościowy, który pochodzi z nadprodukcji czy naszych własnych magazynowych nadwyżek. Zdarzają się sytuacje, w których klient zamawia towar i wycofuje się w momencie, gdy jest on już wyprodukowany. Właśnie takie zamówienia znajdziecie na wyprzedaży.

Jest w czym wybierać

Jest z czego wybierać. W sprzedaży dostępnych jest 169 produktów. To m.in. butelki do zastosowań w branży kosmetycznej czy słoiki do wykorzystania w farmacji. Możesz także wybierać spośród kilkudziesięciu typów nakrętek czy preformów.  

Mamy nadzieję, że dzięki zakupom w outlecie pomożecie nam przewietrzyć nasz magazyn! Wszystkie przecenione produkty znajdziesz pod poniższym linkiem. 

O U T L E T 

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj