Provence Line i Flat Provence Line w mniejszych pojemnościach

Elegancka linia butelek Provence to popularne rozwiązanie, które z chęcią wybierają nasi klienci. Z myślą o ich potrzebach wzbogaciliśmy tę serię o kolejne pojemności: 50 ml, 75 ml i 100 ml.

Stylowe rozwiązanie dla branży kosmetycznej

Seria Provence Line doskonale sprawdza się dla produktów z branży kosmetycznej oraz kosmetyki farmaceutycznej. Butelki dostępne są w wersji transparentnej, która umożliwia estetyczne zaprezentowanie ich zawartości. W wersji barwionej opakowania zapewniają odpowiednią ochronę produktu przed promieniowaniem UV.

Nowe, mniejsze pojemności

Butelki z serii Provence do tej pory dostępne były w większych pojemnościach od 150 ml do 1000 ml. Ponieważ w branży kosmetycznej konsumenci doceniają mniejsze wymiary opakowań, przygotowaliśmy trzy nowe pojemności: 50 ml, 75 ml i 100 ml. To idealne rozmiary dla mgiełek do ciała, odżywczych olejków, wód perfumowanych i innych produktów kosmetycznych.

Prosty, funkcjonalny design

Linię Provence oraz Flat Provence cechuje prostota, która nadaje tej serii bardzo stylowego charakteru. Ekskluzywny dozownik sprawia natomiast, że opakowania prezentują się oryginalnie i niepowtarzalnie, a ich użytkowanie jest łatwe i przyjemne.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą: 

Provence Line
Flat Provence Line 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Chcesz bliżej poznać produkty Masterchem? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania: info@mch.com.pl.

 

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na FB! Dołącz do nas już dziś!

https://www.facebook.com/Masterchem.PET/

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj