Spotkajmy się na targach w Warszawie i Poznaniu!

Masterchem weźmie udział w jednych z najważniejszych targów w Polsce dla branży opakowaniowej, które odbędą się pod koniec września w Warszawie oraz na początku października w Poznaniu.

 

Cosmetics Business Poland

 

Przed Masterchem jedne z najważniejszych targów w kraju. W pierwszej kolejności odwiedzimy w Warszawie Branżowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego „Cosmetics Business Poland”, które rozpoczną się już 26-27 września 2018. W tym wydarzeniu uczestniczyć będą m.in. producenci specjalizujący się w opakowaniach, uszlachetnianiach, zdobieniach, oznakowaniach i etykietowaniach. Nasi specjaliści, którzy przedstawią najnowszą ofertę Masterchem będą do dyspozycji przy stanowisku CB 710 (hall 4).

 

Targom towarzyszyć będzie z kolei inne wydarzenie – HPCI CEE, przez co targi będą jedną z pierwszych w Europie Środkowo-Wschodniej imprez targowych, integrującą całą branżę dostawców dla producentów kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, chemii gospodarstwa domowego oraz właścicieli marek. Dzięki połączeniu obydwu wydarzeń będzie możliwość zaprezentowania pełnej oferty dla producentów – od projektu produktu, doboru surowców, poprzez produkcję, aż po opakowania.

 

Całe wydarzenie jest bardzo dobrą okazją, aby pokazać produkty Masterchem branży kosmetycznej. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości opakowania PET do kosmetyków, innowacyjne zamknięcia, w tym najnowsze zamknięcia flip-top z gwintami 16, 20, 24 i 28, o których pisaliśmy tutaj, a także zdobienia opakowań.

Producent opakowań butelek słoików zamknięć

Największe targi branży opakowań

 

Natomiast październik przywitamy w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. Wydarzenie odbędzie się 1-4 października 2018 w pawilonach MTP. TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Każda edycja przynosi sporo nowości, mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są m.in. opakowania.

 

Nasi przedstawiciele będą do dyspozycji na stoisku nr 47 w pawilonie 7A.

 

Imprezą towarzyszącą targom TAROPAK będzie IV Kongres Przemysłu Opakowań, organizowany przez Polską Izbę Opakowań. Ponadto w tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się inne targi, w tym targi Poligrafii 4 Print Week oraz Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych stoisk na targach w Warszawie i Poznaniu!

Spotkajmy się na targach!
Warszawa – Cosmetic Business 26-27.09.2018 (Hala 4/Stoisko CB 710)
Poznań – Taropak 1-4.10.2018 (Pawilon 7A/Stoisko 47)

 

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?
Świetnie, chcemy Cię mieć na pokładzie.
Przewiń w dół strony i zapisz się.

Wybierz pola, które mają byc pokazane. Pozostałe zostaną ukryte.
  • Zdjęcie
  • Zamów próbkę
  • Atrybuty
Prównaj